Propozycje prezentów na Dzień Marki

Lubię sprawiać innym radość i kupować prezenty, jednak od pewnego czasu zaczęłam również sprawiać przyjemność małymi prezentami sobie. Tak, dla spokoju ducha i dobrego samopoczucia. ;)
Niedługo zbliża się bardzo ważne święto Dzień Matki, warto w tym szczególnym dniu sprawić swojej mamie przyjemność, ale trzeba pamiętać o rodzicach zawsze, nie tylko od święta. Jednak pamiętajmy, że każdy nawet drobny upominek jest ważnym gestem. 
Odkąd jestem mamą poznałam jaką wartość ma nawet najmniejszy kamyk czy kwiatek zerwany w przelocie. Warto doceniać takie gesty dzieci, bo dla nich to naprawdę wielka sprawa. 

Na stronie koszulkowy.pl znajdziecie mnóstwo personalizowanych propozycji. Są dostępne zarówno koszulki, jak i poduszki czy kubki. Każdy z nich posiada wiele różnych propozycji napisów. Jest tyle różnych wzorów do wyboru, że ciężko się zdecydować, który wybrać. Dodatkowo mamy produkty spersonalizowane na całe mnóstwo różnych okazji, dla konkretnych osób czy zawodów. 


Kubek z napisem 

Ja wychodzę z założenia, że kubków nigdy dość, a szczególnie tych z napisami. Mój mąż twierdzi, że niedługo dostanie obiad w kubkach. ;) Coś w tym jest, bo uwielbiam kubki i trochę jednak wypychają inne naczynia z mojej kuchni ;)
Kubek "Mama szefowa domu" wywoła uśmiech na pewno na niejednej twarzy. Tak to trochę jest, że w w wielu domach to mama jest głową rodziny i to ona rządzi. Mój kubek dumnie stoi na mojej półce i 'ostrzega' domowników. ;)
Kubki wykonane są z grubej ceramiki, są faktycznie wytrzymałe, a napisy nie ścierają się z czasem. Best MOM koszulka 

Taką koszulkę na pewno z dumą będzie nosiła każda mama. Slimowana, czarna koszulka wpasuje się w wiele stylizacji. Koszulka wykonana jest z bardzo przyjemnej w dotyku bawełny. Jeżeli chodzi o propozycje to jest bardzo dużo różnych koszulek jak i bluz. 


A więcej prezentów na Dzień Matki i nie tylko znajdziecie tutaj: prezenty Koszulkowy.


2 komentarze:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © Blanka beauty&lifestyle , Blogger