Znani i lubiani bohaterowie z bajek w Biedronce

Spędziliśmy w przedszkolu dosłownie 3 dni i mamy pierwsze przeziębienie. Wiedziałam, że tak się stanie, ale nie spodziewałam się, że tak szybko. Z przerażeniem myślę jak to będzie dalej i mam nadzieję, że nie będzie jak w poprzednim roku, że tydzień w przedszkolu i 2 tygodnie w domu. 

Dużym problemem jest u nas brak siostry, uwielbiają się razem bawić i jedna czeka aż druga przyjdzie ze szkoły czy z przedszkola. Mama to już jednak nie to samo co siostra ;) Dlatego w czasie choroby gazetki i książeczki są naszym wybawieniem, bo zajmują dziecko na jakiś czas. A dodatkowo ciekawe dodatki uprzyjemniają rozwiązywanie zadań.

Od dzisiaj jest ciekawa akcja w sieci sklepów Biedronka, o której możecie przeczytać trochę niżej. A w ramach tej akcji możecie dostać książeczki w bardzo atrakcyjnych cenach. Znajdziecie tam między innymi takie egzemplarze. My często polujemy na książki w Biedronce, bo dużo czytamy ze starszą córką, a cenowo faktycznie jest znacznie taniej niż w innych sklepach.


Dla miłośników Świnki Peppy jest cała seria ciekawych magazynów, w tym gazetki z prezentami. Stempelek z Peppą dołącza do naszej kolekcji innych stempelków. To bardzo niepozorna rzecz, ale radość dziecka z jej używania jest bardzo duża. Warto tylko pilnować, żeby dziecko stemplowało kartkę, a nie ściany, tak jak to się odbywało jak nasza córka była mniejsza. ;)


Chłopców na pewno ucieszy obecność Starażaka Sama i Pidżamersów. To lubiani przez chłopców bohaterowie, ale również niektóre dziewczynki przepadają za tymi postaciami. Psi Patrol z mazakiem do zmazywania, uatrakcyjnia naukę pisania, a naklejki w każdej gazetce cieszą podwójnie. Do Strażaka Sama mamy dołączony również bohaterski breloczek. 
Puzzle to jest jedna z ulubionych zabawek moich córek, a jeszcze dodatkowo z Barbie. ;) Starsza gustuje już w większych zestawach i poważniejszych, ale młodsza dopiero wkracza w ten świat i ją cieszą prostsze układanki. Bardzo lubimy te zestawy, bo w ramach jednej książeczki jest coś do czytania i układania. 
A jeżeli nie macie możliwości wybrania się do sklepu to zawsze możemy zaproponować dziecku kolorowanki online Peppa, które również pozwolą fajnie spędzić czas. 

Od dzisiaj w Biedronce dostępny jest szeroki wybór książeczek z ulubionymi postaciami z bajek.  Z ekipą Psiego Patrolu, laleczkami L.O.L. Surprise, Barbie, świnką Peppą i jej rodzinką, a także bohaterskimi Pidżamersami oraz Strażakiem Samem. 

Akcja ograniczona czasowo od 6 do 18 września 2021 roku lub do wyczerpania zapasów. 

W ofercie zarówno wspaniałe opowiadania, jak i książki z mnóstwem zadań do rozwiązania w atrakcyjnych cenach!

Jeżeli jesteście zainteresowani to warto się wybrać na poszukiwania w swoich Biedronkach. ;)

9 komentarzy:

 1. O kurczę, a byliśmy dzisiaj w Biedronce i nie zauważyłam. Będę musiała wrócić.

  OdpowiedzUsuń
 2. Nie mam dzieci, ale gazetki są świetne, sama je lubiłam jak byłam dzieckiem.

  OdpowiedzUsuń
 3. Nie widziałam tego w mojej Biedronce. Muszę jeszcze raz dokładnie spojrzeć jak będę na zakupach. Moja córka uwielbia świnkę Peppę, dlatego takie książeczki byłyby dla niej wspaniałym prezentem.

  OdpowiedzUsuń
 4. Świetne propozycje ! ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. Psi Patrol najszybciej się sprzedał :D Nie zdążyłam nic kupić.

  OdpowiedzUsuń
 6. Nie wiedziałam, że są takie książeczki w Biedronce. Muszę je zobaczyć. Mój syn na pewno byłby zachwycony Psim Patrolem.

  OdpowiedzUsuń
 7. Ciekawa propozycja. Biedronka mnie ostatnio miło zaskakuje

  OdpowiedzUsuń
 8. Moje dzieci uwielbiają książki edukacyjne jak te, a czasami są duże promocje w Biedronce na nie. Warto zaglądać co jakiś czas

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © Blanka beauty&lifestyle , Blogger