Nowości z Femme Luxe

Czuć już jesień w powietrzu, rano był nawet przymrozek. Bardzo by się chciało odsunąć to w czasie na rzecz choć jeszcze kilku cieplejszych dni, ale taka kolej rzeczy. 
Jestem bardzo zadowolona ze zmian sposobu wysyłki w Femme Luxe. Odkąd przesyłki przychodzą kurierem, a nie pocztą jakoś nic nie ginie i przesyłki są na czas. Z pocztą kilka przesyłek zaginęło w nicości i pracownicy nie potrafili wyjaśnić co się z nimi stało. Nie mniej jednak mam nadzieję, że wszystko już wróciło na dobre tory, ja od dawna nie wysyłam pocztą i mam głowę spokojną, bo odkąd pamiętam wiecznie były problemy ze wszystkim. 

Dzisiaj zapraszam na przegląd nowości, trochę koloru w te pochmurne dni, bo przecież jesień nie musi być nudna i oznaczać tylko stonowanych rzeczy. Warto zabawić się kolorem. Jako pierwsza idzie różowa marynarka, na którą najbardziej czekałam, a która okazała się największym rozczarowaniem. Na zdjęciu podglądowym mamy piękny soczysty róż i wydawałoby się grubszy materiał, a przyszła marynarka o dziwnym kroju, a dodatkowo cienkim i nieprzyjemnym materiale. Podwinęłam rękawy, żeby jakoś lepiej wyglądała, ale nie wiem czy to cokolwiek dało. Rozmiar zamówiony M, a okazał się dziwnym krojem jakby XL. Ta marynarka jest już zdecydowanie lepsza, ma o wiele ładniejszy krój i trochę lepszy materiał, jednak nadal nie jest to to, co miałam nadzieję dostać. Nie mniej jednak ten model ładnie się układa na ciele. Ma dwurzędowe zapięcie na guziki, chociaż równie dobrze wygląda rozpięta. Idealna to eleganckich stylizacji, ale również do dżinsów, jako pół elegancki strój. Nie mogło zabraknąć również moich ukochanych dresów, trzeba patrzeć na składy, bo trafiają się również poliestrowe, nieprzyjemne wersje, ale ta jest bawełniana, bardzo miękka i przyjemna. Te dresy są idealne na chłodne wieczory, bo lubimy czuć się wygodnie, ale i wyglądać ładnie. Strój po domu nie musi oznaczać powyciąganego dresu. Sukienka to bawełna z elastanem, bardzo przyjemna w dotyku i niesamowicie wygodna. Będę obserwowała czy pojawiają się nowe kolory, bo chętnie przygarnęłabym ich więcej. Bardzo ładnie wygląda, dopasowuje się do sylwetki, a rozmiar M odpowiada naszemu. Uroku dodają lekko bufiaste rękawy. Sukienka idealna na co dzień jak i na jakieś wyjście, można kombinować z dodatkami. 


Któraś z rzeczy wpadła Wam w oko?

4 komentarze:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © Blanka beauty&lifestyle , Blogger