Psi Patrol - bo kto nie lubi dzielnych piesków

Pieski z Psiego Patrolu są dość uniwersalnymi bohaterami, lubią je zarówno dziewczynki jak i chłopcy. Nie ma się co dziwić, dzieci uwielbiają bohaterów, a szczególnie kiedy są nimi zwierzaki. Wszelkie gazetki i książeczki ratują nas kiedy córka jest chora, a ja potrzebuję chwili czasu na pracę. Nowości wydawnicze zajmują na dłuższy czas, a najbardziej cieszą chyba dodatki do gazetek ;)


Książeczki w twardych oprawach sprawdzą się szczególnie przy młodszych pociechach. Nasza młodsza córka tak "mocno" przewracała strony, że często kartki zostawały jej w rękach, dlatego twarde kartki były wybawieniem. 


Nick jr. magazyn

Kolorowe pismo z bohaterami bajek emitowanych na antenie popularnego kanału dla dzieci. Znajdziemy w nim ciekawostki o bajkach pt. „Psi patrol”, „Dora poznaje świat”, „Umizoomi” i wielu innych. Do tego kolorowanki, łamigłówki, zabawy, a także nauka rysunku i pisania.

Psi Patrol. Kto to? Co to? Udana akcja

Wyjątkowa książka w twardej oprawie dedykowana dla pociech w wielu przedszkolnym. Wewnątrz książki mnóstwo zagadek, a w nich ruchome fragmenty ilustracji do przesuwania i układania.

Książeczki z przesuwanymi elementami znacznie uatrakcyjniają czytanie książeczek, dodatkowo dziecko uczy się dopasowywać elementy do siebie. Książeczki w miękkich okładkach czytamy przeważnie wieczorem na dobranoc. 

Psi Patrol. Bajki do poduszki. O magicznej masce

Zbliża się pora snu? To czas na "Bajki do Poduszki"! Burmistrz Humdinger zwiedza starożytną świątynię. Gdy niespodziewanie w jego ręce wpada magiczna maska, zaczynają się dzisiać dziwne rzeczy. Czy Psi Patrol przywróci porządek?Psi Patrol. Dzielna załoga. Zadania w okienkach

Poznaj dzielną załogę Psiego Patrolu! Policz! Ile jest pojazdów piesków? Wskaż! Jaki strój na karnawał najbardziej ci się podoba? Zgadnij! Jakie są smakołyki małpek? Rozwiązuj zadania i baw się jednocześnie.

To chyba najbardziej ulubiony rodzaj książeczek, zadania w okienkach cieszą każde dziecko. Fajne jest odkrywanie kolejnych okienek i rozwiązywanie zadań. Okienka są dość grube więc dziecko za szybko nie powyrywa okienek. ;)

Psi Patrol. Wyprawy pełne przygód

Wyprawy Pełne Przygód to kolejne ciekawe przygody ulubionych postaci z bajek, w których znajdują się też specjalne zadania. Pomogą one dziecku skoncentrować się na treści. Bo każda wyprawa z Psim Patrolem jest wielką przygodą.
Wszystkie z tych propozycji, a także wiele innych nowości znajdziecie w sklepie: ksiazeczkibajeczki.pl/3 komentarze:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © Blanka beauty&lifestyle , Blogger