Bielizna modelująca i sportowe inspiracje z Waistdear

Aktualnie obserwuję bardzo fajny trend szczególnie na Instagramie, dziewczyny wrzucają swoje zdjęcia z fałdkami, bez makijażu i takie ukazujące jak zmienia się ciało w odpowiedniej pozycji do zdjęcia. Lubię patrzeć na takie posty, bo są prawdziwe, a tej prawdziwości bardzo brakuje w Internecie. Słyszałam kiedyś bardzo fajny i życiowy tekst: 'żebyście byli tak szczęśliwi jak to wygląda na Ig i facebooku'. Trochę śmieszne, ale bardzo prawdziwe.

Jeżeli chodzi o wygląd zewnętrzny to ja zaakceptowałam siebie w 100% kilka lat temu, wcześniej widziałam tylko swoje defekty i przyznam, że dość trudno się z tym żyło, odkąd polubiłam siebie i swoje ciało, jestem bardziej pewna siebie, a przede wszystkim pozytywnie nastrojona, bo nic nie odbiera chęci do życia i działania jak niezadowolenie z siebie.

Duży wpływ na samopoczucie ma również to w co się ubieramy. Ja jestem mocno do tyłu z modą, bo wybieram to co mi się podoba i w czym czuje się dobrze. Jednak lubię ubierać się ładnie, sama dla siebie. W domu nie zakładam poplamionych ubrań czy wyciągniętych dresów, bo to obniża u mnie nastrój, uważam, że można ubrać się wygodnie i zarazem ładnie. Nowe dresy to zawsze dobry pomysł. ;)

Chciałam Wam pokazać kilka ładnych kompletów ze sklepu Waistdear. Mnie co prawda nie ciągnie na siłownie, ale takie zestawy można z powodzeniem nosić w domu. Na stronie znajdziecie wyprzedaż odzieży modelującej, idealnej pod dopasowaną sukienkę.

**************************************************

Currently I'm seeing a very cool trend especially on Instagram, girls are uploading their photos with folds, no makeup and such showing how the body changes in the right position for the photo. I like to see such posts because they are real and this realness is very much missing on the internet. I once heard a very cool and life-like text: 'to be as happy as it looks on Ig and Facebook'. A bit funny, but very true.

As far as my appearance is concerned, I accepted myself 100% a few years ago, before that I saw only my flaws and I admit that it was quite difficult to live with it, since I liked myself and my body, I am more confident, and above all, positive, because nothing takes away the will to live and act like dissatisfaction with yourself.

What we wear also has a big influence on our mood. I am far behind with fashion, because I choose what I like and what I feel good in. However, I like to dress nicely for myself. I don't wear stained clothes or tracksuit bottoms at home because it makes me feel bad. New tracksuits are always a good idea ;)

I wanted to show you some nice sets from Waistdear store waist trainer wholesale vendor. I am not interested in going to the gym, but such sets can be easily worn at home. On the website you will find a sale of shaping clothes, perfect under a fitted dress.


Ciekawią mnie też bardzo gorsety modelujące, nie miałam jeszcze co prawda żadnego, ale lubię dopasowane sukienki i na większe wyjścia na pewno by się taki przydał, jednak domyślam się, że musi być odpowiednio dopasowany, żeby się nie odznaczał. Zawsze ten intrygowało mnie czy to co zbiera taki gorset nie 'wyleje się' w innym miejscu. Myślę, że żeby się dowiedzieć muszę się przekonać sama na sobie. 

*************************************************
I am also very interested in modeling corsets in shapewear manufacturers. I haven't had one yet, but I like fitted dresses and for bigger outings I would definitely need one, but I guess it has to be properly fitted so it doesn't stick out. I've always been intrigued by the fact that if a corset gathers in such a way, it won't 'spill out' in another place. I think I need to find out for myself. 


1 komentarz:

  1. Też lubię oglądać takie naturalne zdjęcia na instagramie, mają w sobie "to coś" :D Ze strojów najbardziej spodobał mi się ten różowy :)

    OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © Blanka beauty&lifestyle , Blogger