Nowości z Femme Luxe

U nas właśnie kończą się ferie, a tym samym kończy się nasza choroba. No kto by się spodziewał, że przeziębienie pokrzyżuje nam plany, po raz kolejny nauczyłam się, że lepiej nie planować, bo później wychodzi z wielkich planów wielkie nic. Tym samym z niecierpliwością czekam na poniedziałek i powrót do szkoły i do przedszkola, bo 2 tygodnie w pełnym komplecie uwięzieni w domu sprawiło, że ciężko mi już zebrać myśli. 

W międzyczasie doszło do mnie moje zamówienie z Femme Luxe i muszę przyznać, że tym razem jestem ze wszystkiego zadowolona, a to nie zdarza się często, bo przeważnie chociaż jedna rzecz jest rozczarowaniem, a tutaj miła niespodzianka. 


Ostatnio zamówiłam z tej serii niebieską bluzę, obie mają fajne białe przetarcia. Niebieska wydaje się dłuższa i z trochę innego materiału, ta jest w 100% z bawełny, ale obie mają w sobie to coś. Niebieska pierze się dobrze, ale zapewne i z bawełnianą nic się nie stanie. Polecam brać rozmiar mniejszą niż nosicie, bo mam wrażenie, że są lekko oversizowe. 


Niby prosta, ale ma w sobie coś ciekawego. Prążkowana, kawowa sukienka z fikuśnym wiązaniem z tyłu. Bardzo ładnie podkreśla sylwetkę i jest bardzo wygodna w noszeniu. Materiał to akryl, za którym co prawda nie przepadam, ale jestem w stanie to znieść, bo ładnie wygląda. Rozmiarowo wzięłam M i taka raczej wypada. Musiałam tylko zaszyć trochę rozporki po bokach, bo jak dla mnie były za głębokie. Sukienka jest jeszcze w 2 innych kolorach. Ta seria kompletów dresowych jest u mnie najwyżej w rankingu dresów. Komplet ładnie się układa i dobrze się pierze. Mam już kilka tych kompletów w różnych kolorach, aktualnie jest 12 różnych kolorów do wyboru więc na pewno znajdziecie odpowiedni dla siebie. Jeżeli chodzi o rozmiary to ten z metki odpowiada temu naszemu. 
Jeżeli chodzi o ten kolor to możecie zauważyć, że na stronie wpada w taki brudny róż, ale kolor oznaczony jako Rust (rdzawy) jest dobry, mimo wszystko komplet bardzo mi się podoba. 


Coś Wam wpadło w oko z mojego zamówienia?

3 komentarze:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © Blanka beauty&lifestyle , Blogger