Fotoobrazy - odrobina magii w twoim wnętrzu

Uwielbiam wszelkie dekoracje, które mogę zmieniać zależnie od aktualnego wystroju czy nastroju. Mam swoje ulubione dekoracje na dany okres, czy to letni czy zimowy i nadaje swojemu mieszkaniu odpowiedni klimat. 

Lubię ciepłe wnętrza, takie, w których czuję, że jestem u siebie. Uwielbiam również mieszkania, które pokazują mi charakter osoby, która w nim mieszka. Cenię sobie odmienny styl, bo nie lubię wnętrz, które są do siebie mocno podobne. Doceniam, że ktoś ma swój styl i się tego trzyma. Sama lubię przytulne mieszkania, z dużą ilością kwiatów.
Zazwyczaj wykańczanie mieszkania zajmuje sporo czasu, ale później już przychodzą same przyjemności czyli wyszukiwanie dodatków. Cenię sobie minimalizm, uwielbiam kwiaty, świece i obrazy. Mam sporo zdjęć w ramkach, w których podmieniam aktualne zdjęcia. Mam też tryptyk, który bardzo fajnie prezentuje się na jednolitej ścianie.

Fotoobrazy na płótnie są idealnym sposobem na odświeżenie wnętrza, piękny obraz może dodać charakteru, ale również poprawić nam nastrój. Ja uwielbiam poprawiać sobie humor w paskudne jesienno - zimowe dni, obrazami, na których widnieje piękne lato. W ten sposób przywołuję piękne wspomnienia z wakacyjnych wypadów i z wytęsknieniem odliczam dni do kolejnego lata. ;)
Więcej fotoobrazów znajdziecie na stronie: https://tulup.pl/


U nas aktualnie trwa faza na Harrego Pottera i fascynację kosmosem więc nie mogło być inaczej jak zamówienie obrazy właśnie z takim motywem. 
Fotoobrazy są nie tylko piękną dekoracją, są również bardzo łatwe w utrzymaniu czystości, bo możemy go z powodzeniem przetrzeć wilgotną ściereczką i zapewniam, że nic złego się z nimi nie dzieje.
Są również wykonane z wysokiej jakości materiałów, kolory są nasycone i nie blaknąć z biegiem czasu.Ja od siebie bardzo polecam fotoobrazy, możemy wybrać dowolny wzór z oferty sklepu wybrać obraz z własnym zdjęciem. Na pewno będziecie zadowoleni z jakości nadruku jak również osobiste zdjęcia będą cieszyć oko we własnym mieszkaniu.


Lubicie dekoracje w mieszakaniu?

6 komentarzy:

 1. Świetne. Sama bym takie powiesiła u siebie

  OdpowiedzUsuń
 2. Piękne obrazy. Właśnie takie mogą całkowicie odmienić nasze wnętrze.

  OdpowiedzUsuń
 3. Jeden element, a potrafi wiele zmienić. Fotoobraz z własnym zdjęciem to też świetny pomysł na prezent. :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Piękne obrazy, dzięki nim wnętrza są na pewno o wiele weselsze. U nas w mieszkaniu królują jednak fotografie z naszego ślubu. Mieliśmy piękną sesję na plaży, która wyszła na prawdę niesamowicie. Cieszę się, że trafiliśmy na pełnego profesjonalizmu fotografa radom.

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © Blanka beauty&lifestyle , Blogger