Stars from the Stars żel do stylizacji fal i loków

Od dziecka marzyłam o  długich i gęstych włosach. Niestety matka natura uznała, że wyposaży mnie w cienkie i delikatne włosy. Jednak nic w przyrodzie nie ginie i matka natura postanowiła wyrównać straty i obdarzyła moją córkę pięknymi, gęstymi lokami. 
Jednak jak przystało na prawie nastolatkę aktualnie moja córka bardzo by chciała mieć proste włosy i nie da sobie przetłumaczyć tego, że skoro faktycznie wszyscy zachwycają się jej włosami, to nie bez powodu. Nie wierzy nawet kiedy mówią to jej koleżanki, takie to problemy nastolatek. Mam nadzieję, że wkrótce zaakceptuje swoje loki i będzie chciała o nie dbać sama z siebie, bo na razie ja muszę trochę wymuszać odpowiednią pielęgnację. 

Produktów do stylizacji włosów kręconych przetestowałyśmy już całkiem sporo, jednak cały czas szukamy czegoś extra. W boxie Pure Beauty znalazłam żel do stylizacji loków Stars from the Stars i chciałabym Wam powiedzieć kilka słów o tym jak sprawdził się na włosach mojej córki. 


Bardzo ważna podczas aplikacji tego żelu jest jego ilość. Jeżeli nałożymy za dużo produktu, to żel obciąży loki i nie będą one wyglądać korzystnie. Zgodnie z zaleceniem producenta warto nałożyć żel na wilgotne włosy. U nas zadowalający efekt był za drugim razem, bo za pierwszym podejściem, ilość produktu oczywiście była za duża i loki wyglądały po prostu źle. 

Jeżeli chodzi o efekty to żel ładnie podbija skręt włosów i zapobiega tworzeniu się puchu. Dodatkowo bardzo ładnie pachnie, także aplikacja to sama przyjemność. 

W ofercie jest jeszcze aktywator skrętu i w niego również się zaopatrzymy, bo mam nadzieję, że będzie dobre podbijał skręt i bez żelu. Kosmetyki tej marki są dostępne w Rossmannie więc z dostępnością nie ma problemu, jak również są bardzo przystępne cenowo. 


Znacie markę Stars from the Stars?
Używałyście któregoś z produktów?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © Blanka beauty&lifestyle , Blogger