Bielizna modelująca

Body positive jest aktualnie bardzo potrzebnym ruchem w dzisiejszych czasach. Akceptowanie własnego ciała takiego jakim jest sprawia, że czujemy się pewniejsi siebie, a także jesteśmy pozytywniej odbierani przez społeczeństwo. A wiadomo, że ludzie wolą pozytywne osoby niż ciągle niezadowolonych narzekaczy. Sama bardzo nie lubię narzekania, a przy tym nie robienia niczego co mogłoby polepszyć sytuację, ot takie marudzenie dla marudzenia. 

Słyszałam kiedyś bardzo fajny i życiowy tekst: 'żebyście byli tak szczęśliwi jak to wygląda na Ig i facebooku'. Trochę śmieszne, ale bardzo prawdziwe. Lubię przeglądać media społecznościowe, ale bardziej niż wystylizowane zdjęcia, zwracają moją uwagę te codzienne. Fajnie popatrzeć, że nie tylko my odganiamy nogą zabawki wieczorem, bo padamy na twarz czy mamy ochotę na dzień bez makijażu i w dresach. Idealizm nie kręci już chyba nikogo, wolimy prawdziwe zdjęcia, bo nie mamy dzięki nim wyrzutów, że nie robimy wszystkiego na 100%,  bo zwyczajnie się nie da. 

W sklepie Sculptshe znajdziecie mnóstwo pasów - waist trainer belt, które sprawdzą się jako pasy na trening, ale również dopełnią niejednej stylizacji. 
Jeżeli chodzi o stylizację to mamy tu wyłącznie efekt estetyczny, jednak jeżeli mówimy o pasach do treningu mają już one całkiem konkretne zadanie. Pas treningowy wiąże się z odpowiednim oddychaniem podczas ćwiczeń, ma nam trochę ułatwić zadanie i wspomóc w poprawnych ćwiczeniach. Bardzo ważne jest oddychanie przeponowe czyli wyłączeniu klatki piersiowej z tego procesu i wciągania jak największej ilości powietrza do brzucha. Warto pamiętać, że pas nie służy do stabilizacji naszego kręgosłupa. Jednak stanowi on kolejną warstwę, która w połączeniu z napiętymi mięśniami i zwiększonemu ciśnieniu wewnątrz brzucha stabilizuję nam postawę.

*************************************

Body positive is a very necessary movement nowadays. Accepting our own body as it is makes us feel more confident, and we are more positively perceived by the society. And we all know that people prefer positive people to constantly dissatisfied complainers. I myself very much dislike complaining, and at the same time not doing anything to improve the situation, just whining for the sake of whining. 


I once heard a very cool and life-affirming lyric: 'to be as happy as it looks on Ig and Facebook'. A bit funny, but very true. I like to browse social media, but more than stylized photos, it's the everyday ones that draw my attention. It's nice to see that we're not the only ones chasing toys away with our feet in the evening, because we fall on our faces or we feel like having a day without make-up and wearing tracksuits. Idealism doesn't turn anyone on anymore, we prefer real photos because we don't feel bad about not doing everything 100% because it's simply impossible. 

In Sculptshe store you will find a lot of waist trainer belts, which will work as belts for workout, but also complement many styling. When it comes to styling, we only have an aesthetic effect here, but if we are talking about workout belts they already have a pretty specific task.  The training belt is associated with proper breathing during exercise, it is supposed to make our task a little easier and assist us in proper exercise. 
It is very important to breathe diaphragmatically, that is, to exclude the chest from the process and to draw as much air as possible into the abdomen. It is worth remembering that the belt is not used to stabilize our spine. However, the belt is another layer that, in combination with tight muscles and increased pressure inside the abdomen, stabilizes our posture.


1 / 2 / 3 


Lubię dopasowane sukienki i na większe wyjścia na pewno by się przydała dopasowana bielizna, która nie będzie się odznaczać więc zakup przez internet musi być na pewno dokładnie wymierzony. Nie mniej jednak chyba warto spróbować, być może okaże się to zakupem życia. ;) Odpowiednia bielizna modelująca potrafi zdziałać cuda. ;)

*****************************

I like fitted dresses and for bigger outings I would definitely need fitted lingerie that won't show through, so buying online must definitely be measured carefully. Nevertheless, I think it is worth a try, maybe it will turn out to be the purchase of a lifetime. ;) Appropriate best shapewear for women can work wonders. ;)

1 / 2 /

Zapraszam również na stronę: https://www.ogloszenia24m.pl/


2 komentarze:

  1. nie słyszałam jeszcze o pasie do ćwiczeń, muszę o nim więcej poczytać :) bielizna modelująca jest dobra na jednorazową akcję, ale lepiej jest po prostu kompleksowo zadbać o siebie :) odkąd wyeliminowałam wiele słodyczy i tłuszczów z diety i zaczęłam chodzić na ujędrniający masaż ajurwedyjski abhyanga to mogę włożyć obcisłą kreację i bez specjalniej bielizny :D

    OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © Blanka beauty&lifestyle , Blogger