Blovly - jak działa?

Na rynku jest wiele przeróżnych aplikacji, jedne bardziej inne mniej przydatne. Na pewno każdy z nas ma swoje ulubione. Ja nawet mam wrażenie, że mam ich zbyt dużo, bo z niektórych bardzo mało korzystam, a niektóre tylko zainstalowałam i tak sobie są w pamięci telefonu. Dlatego warto co jakiś czas robić 'czystki' i zostawić to czego faktycznie używamy, odciążymy telefon i siebie, nie musząc przekopywać się przed mnóstwo aplikacji. 


Jedną z bardzo przydatnych aplikacji do zainstalowania w telefonie jest Blovly, możecie zerknąć na stronie Blovly o co konkretnie chodzi: aplikacja Blovly
Po krótce wyjaśnię o co właściwie chodzi. Blovly to aplikacja, która służy do skanowania paragonów zakupowych ze sklepów, w których na co dzień robimy zakupy. Nie kosztuje nas to nic, bo aplikacja sama pobiera dane z paragonu, a my cieszymy się dodatkowymi punktami za każdy paragon. Punkty dostajemy nie tylko za rejestrowanie paragonów, ale również za zapraszanie znajomych, dlatego warto rozesłać linki polecające do swoich znajomych, zarówno bliższych jak i dalszych. ;)


Standardowo za paragon dostajemy 1 punkt, ale są również produkty, które podbijają wartość punktową, jakie to produkty? Możecie je zobaczyć na dole screena. ;)


Swoje zebrane punkty możemy wymienić na abonament do Netflixa oraz vouchery prezentowe, ale także przekazać na organizację charytatywną. 
W aplikacji mamy również dostęp do gazetek sklepowych, a system na podstawie naszych zakupów dopasowuje do nas rabaty oraz rekomendowane gazetki. Mamy również dostęp do szerokiej gamy konkursów i loterii. 
Każde nasze zgłoszenie paragonu bierze udział w loterii, dlatego za samo wysłanie paragonu możemy mieć nie lada niespodziankę. Dodatkowo możemy liczyć również na niespodzianki od firm, których produkty kupujemy. 

Jeżeli macie chęć spróbować to zapraszam do rejestracji i zgłaszania swoich paragonów zakupowych. 
10 komentarzy:

 1. OO to dla mnie nowość. Nie słyszałam jeszcze o tej apce

  OdpowiedzUsuń
 2. Ciekawa stronka, muszę się jej przyjrzeć bliżej.

  OdpowiedzUsuń
 3. Świetna sprawa i widzę Netflix w nagrodach ;))

  OdpowiedzUsuń
 4. Fajna sprawa. Chętnie z niej skorzystam

  OdpowiedzUsuń
 5. Brzmi ciekawie. Nie słyszałam o tej aplikacji.

  OdpowiedzUsuń
 6. Bardzo ciekawa akcja, chętnie sprawdzę ;)

  OdpowiedzUsuń
 7. Słyszałam o tej aplikacji, ale nie wiedziałam, że zbiera się punkty. ;)

  OdpowiedzUsuń
 8. Tez ją wypróbuję. Może uda się coś zgarnąć

  OdpowiedzUsuń
 9. Bardzo fajna akcja, zazdroszczę osobie, która wygra. Gdybym ja otrzymała taką kwotę i wyremontowałabym sobie kuchnię, zwłaszcza, że znalazłam ofertę gdzie można kupić zestaw sprzętu AGD w bardzo korzystnej cenie.

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © Blanka beauty&lifestyle , Blogger