Jak catering pomaga w organizacji życia?

Catering dietetyczny, tak wiele i tak niewiele. Mogłoby się wydawać, że to tylko pudełka z jedzeniem dostarczane nam codziennie pod drzwi. Jednak jeżeli spojrzymy na to szerzej, to okazuje się, że te pudełka fundują nam nie tylko trochę czasu gratis rano, który oszczędzamy na przygotowanie posiłków do pracy, ale także nie musimy spędzać czasu po południu na gotowaniu, a to już znacznie większa oszczędność czasu. Tym bardziej jak ktoś tak jak ja nie przepada za gotowaniem, ale gotuje, bo musi. 
Również znacznie szybciej idą mi zakupy spożywcze, bo nie muszę się zastanawiać co zrobić dzisiaj na obiad, bo czego nie wymyślę, to zdaje się, że niedawno było i tak codziennie. 


Rzeczą najważniejszą jest zaoszczędzony na gotowaniu czas, który mogę poświecić dzieciom, a to bardzo ważna kwestia, szczególnie jeżeli są jeszcze stosunkowo małe. Warto pamiętać, że dziecko nie będzie pamiętało wysprzątanego na błysk domu czy godzin spędzonych na przygotowaniu posiłków (o ile nie są to posiłki przygotowywane z dziećmi), ale będą pamiętać czas spędzony z nami. Sama ze swojego dzieciństwa pamiętam wyjazdy z rodzicami i czas z nimi spędzony, ale nie pamiętam nawet jakie zabawki w tamtym okresie miałam. Dlatego warto o tym pamiętać. 


Niesamowitym plusem jest możliwość wyboru odpowiedniej dla nas diety. Ja nie zaznaczałam sobie żadnej opcji, bo uwielbiam różnorodność. Taka dieta daje nam właśnie duży wybór codziennie innego posiłku. Przyznacie, że codzienne kanapki do pracy mogą szybko znudzić człowieka, a nie zawsze jest czas na przygotowanie czegoś innego. Szczególnie kiedy żyjemy w biegu i na wszystko nam brakuje czasu. Ja bardzo sobie cenię zaoszczędzony na gotowaniu czas, który mogę poświęcić na coś innego. 
Wyjątkiem jest wspólne gotowanie z dziećmi, najczęściej gotujemy razem na święta, ale moje dzieci uwielbiają również piec ciasta. W taki sposób gotowanie jest dobrze wykorzystane, ale w innym przypadku gotuję, bo muszę. 


Poza tym przyznacie, że miło jest rano dostać pakiet posiłków na cały dzień, dodatkowo pod same drzwi. Przeważnie to mama dba o wszystkich w rodzinie, ale czasem warto zadbać również o siebie i ułatwiać sobie w różny sposób życie. Ja niesamowicie sobie cenię wzięcie ze sobą jedzenia w pojemniczku do pracy, dodatkowo codziennie mam coś innego więc zachowana jest różnorodność. 
Taki catering to również niesamowita motywacja do regularnego odżywiania się. Nie raz łapię się na tym, że pół dnia chodzę głodna, a potem jak znajdę chwilę to dopiero siadam, żeby coś zjeść. To bardzo niedobre dla organizmu i przede wszystkim bardzo niezdrowe. Catering pomaga nam trzymać naszą dietę w ryzach i przyznam, że najadam się na tyle, że nie mam już ochoty na podjadanie między posiłkami, co również mi się zdarzało. 

Reasumując, jak dla mnie catering nie tylko pomaga w organizacji mojego życia rodzinnego, ale także trzyma moją dietę w ryzach i sprawia, że czuję się lepiej. Dodatkowo mam dużo więcej bezcennego czasu na wykorzystanie go z moimi dziećmi. 


Jeżeli jesteście zainteresowani ofertą Primate to zapraszam do rejestracji: zamów Primate! ;)


8 komentarzy:

 1. ooo marzy mi się taki catering ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Fajna sprawa. Ja na duż imprezy rodzinne takie jak komunia zamawiam catering

  OdpowiedzUsuń
 3. Fajny pomysł, chociaż dość drogi.

  OdpowiedzUsuń
 4. Jaka śmieszna małpa ;O) Przyznam, że oferta zachęca.

  OdpowiedzUsuń
 5. Taki catering to świetna możliwość i sposób na zmianę swoich nawyków żywieniowych. Odkąd korzystam z takiej opcji to jem o wiele zdrowiej i smaczniej. Do pełnej zmiany stylu życia pozostaje jeszcze mój nałóg, a dokładnie palenie. I tak już zrezygnowałam z tradycyjnych papierosów. Teraz zamawiam filtry do jointów CBD.

  OdpowiedzUsuń
 6. Myślę, że to fajna opcja dla osób pracujacych.

  OdpowiedzUsuń
 7. Catering rzeczywiście może być dobrym rozwiązaniem. Sam z niego od jakiegoś czasu korzystam.

  OdpowiedzUsuń
 8. Dzięki takiej opcji jemy zdrowo ale i można zaoszczędzić sporo czasu.

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © Blanka beauty&lifestyle , Blogger