Najmodniejsze zegarki męskie

Uwielbiam klasyczne rzeczy, można je łączyć dosłownie ze wszystkim bez obaw o przesadzenie. Jednak nie jest to skrajność więc zarówno kolor jak i różne kroje również u mnie goszczą. Jednak w kwestii biżuterii wolę jednak utrzymać stan minimalistyczny. Podobnie jest z zegarkami, lubię proste style, bo nie lubię świecić się jak choinka. Jednak uważam, że każdy ma prawo do swojego stylu, ważne jednak by było to spójne. 

Zegarek to często jedyna biżuteria jaką noszą mężczyźni. Kiedyś bardzo nie lubiłam wszelkich zegarków, przeszkadzały mi noszone na ręku. Teraz bez zegarka czuję, że czegoś mi brakuje. Dobranie zegarka tak, by pasował do wielu stylizacji jest bardzo istotne. Moim zdaniem zegarek dodaje charakteru mężczyźnie i często może co nieco powiedzieć o jego właścicielu.
Przy wyborze idealnego modelu warto wziąć pod uwagę kilka kwestii. Przed wyborem konkretnego modelu warto wziąć pod uwagę nasz styl ubierania się na co dzień, a także preferencje: jedni wolą masywne bransolety, inni klasyczne paski. Do wyboru mamy również styl zegarka, należy się zastanowić czy zależy nam na minimalistycznym dodatku do naszej stylizacji, czy też potrzebujemy bardziej zaawansowanych funkcji.
Innym typem zegarka będzie zainteresowany sportowiec, któremu przyda się większy wybór funkcji, a innym elegancki mężczyzna, który ceni klasę i styl. Można również pokusić się o kupno uniwersalnego modelu, jednak taki wybór to zawsze sztuka kompromisu. 


Trendhim to marka akcesoriów męskich, zaprojektowanych w Danii i umieszczonych pod 13 wyjątkowymi markami własnymi. Oferta sklepu jest skierowana wyłącznie do mężczyzn, a w niej znajdziemy: zegarki, bransoletki, kapelusze, krawaty, paski, okulary przeciwsłoneczne, portfele, spinki, szaliki i wiele innych. Wszystkie rzeczy są dość różnorodne więc na pewno oferta trafi w odpowiedni gust każdego pana. ;)


Zegarek musi pasować do charakteru i stylu właściciela, być dopełnieniem jego osobowości. Idealnie dobrany będzie ozdobą i niezawodnym towarzyszem w codzienności.

Na stronie https://www.trendhim.pl/zegarki-c.html znajdziecie cały wachlarz przeróżnych zegarków od typowo minimalistycznych po eleganckie zegarki z zaawansowanymi funkcjami. Często krążą różne przesądy, że zegarków nie powinno się kupować na prezent, jednak ja uważam, że to świetny prezent na każdą okazję. 

Lubicie nosić zegarkie?
Jakie wybieracie częściej klasyczne czy te z bajerami? ;)


1 komentarz:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © Blanka beauty&lifestyle , Blogger