Puzzle i własny biznes? O, tak!

Często bywa tak, że chcielibyśmy rozpocząć własny biznes, jednak zupełnie nie wiemy w jakim kierunku mamy pójść. Patrząc na polski rynek można mieć wrażenie, że jest już dosłownie wszystko. Kiedy jednak poświęcimy chwilę na rozeznanie możemy znaleźć jakiś niszowy biznes, z którym wystartujemy. Są takie biznesy, w które nie warto już inwestować, bo na rynku mamy ich przesyt, jednak uważam, że zawsze warto inwestować w produkty dla dzieci. To nasza misja, żeby młodsze pokolenia nie spędzały za dużo czasu przed ekranami, ale żeby zachęcić je do odkrywania i wzmacniać w nich kreatywność.
Mam wrażenie, że wiele dzieci chętnie zamieniłoby grę z rodzicami na siedzenie przed telefonem, jednak żyjemy w takim biegu, że mamy mało czasu na spędzanie go z własnym dzieckiem. A to duży błąd, bo dziecko nie zapamięta wysprzątanego na błysk mieszkania, ale zostanie mu w pamięci czas spędzony z nami. Dlatego moim zdaniem warto dbać o tą sferę życia dziecka i jak najdłużej spędzać z nim czas, bo przychodzi czas nastoletni i dziecko spędza już czas przeważnie z rówieśnikami. 

Pozostając w temacie kreatywności, uważam, że od jak najwcześniejszych lat warto z dzieckiem ćwiczyć kreatywność i wprowadzać go w świat gier. W dzisiejszych czasach mamy dostęp do tylu wartościowych materiałów edukacyjnych, że aż żal z nich nie korzystać. Kiedyś można było wyjść z dzieckiem co najwyżej na plac zabaw.

Doświadczone mamy są dość dobrze obeznane z tym, co lubią mniejsze dzieci, dlatego warto połączyć swoje doświadczenie z pomocą firmy produkcyjnej i stworzyć własny mały biznes. Polskie realia są takie, że mamy muszą dość szybko wracać do pracy. Ja mogłam sobie pozwolić na dłuższy pobyt z dzieckiem w domu, za co jestem bardzo wdzięczna, bo moje dzieci z pewnością na tym zyskały. 
Tworzenie własnego biznesu od zera to nie taka prosta sprawa, jednak warto skorzystać z pomocy firmy produkcyjnych  i odważyć się na pierwszy krok do własnego biznesu. 
Jedną z takich firm jest FabrykaPuzzli.eu, która specjalizuje się w produkcji wysokiej jakości gier i puzzli. W wielkim skrócie działa to na tej zasadzie, że Ty masz pomysł, a oni zamieniają go w pełnoprawny produkt. Brzmi świetnie, prawda?

Puzzle, gry planszowe i gry karciane tworzone są  “od A do Z”. Fabryka Puzzli odpowiada za projekt, produkcję, pakowanie oraz transport.

Ile razy mieliśmy świetny pomysł, ale zarazem brak możliwości zrealizowania go? Tutaj nie mamy z tym problemu, bo mamy pełne wsparcie firmy. 
Taki mały biznes to idealny sposób na przedłużenie pobytu mamy z dzieckiem w domu i możliwość puszczenia go dopiero do przedszkola. Trzy pierwsze lata w życiu dziecka są bardzo ważne i wiem jak bardzo rozwija się z tym czasie więź z dzieckiem. 

Bardzo możliwe, że również po pracy na etacie macie wolną chwilę i chcecie zająć się czymś ciekawym, to również jest dobra forma współpracy. Rzucacie pomysł, a firma go realizuje, nic bardziej prostszego. 


Gry planszowe, puzzle i gry karciane - to przede wszystkim na nich opierała się nasza zabawa z dziewczynkami od najmłodszych lat. Z czasem młodsza obserwowała starszą córkę i chciała robić to samo, a więc trochę wcześniej wkroczyła w ten etap gier. Jednak nie było z tym problemu, bo dostosowywaliśmy grę do jej poziomu. 
Chociaż przyznam, że moje zdziwienie było spore jak zaczęła nas ogrywać w memory. Dzieci mają naprawdę mocno wyostrzone zmysły, trzeba je tylko później odpowiednio stymulować. 


Mając dobry pomysł możemy stworzyć wszystko, a mając wsparcie odpowiedniej firmy, nie ma się co zastanawiać. Jeżeli mamy wyobraźnię nie ogranicza nas nic, a satysfakcja z własnej firmy jak i z własnego produktu, jest niesamowita.

5 komentarzy:

 1. Przyznam się szczerze, że uwielbiam puzzle.

  OdpowiedzUsuń
 2. Uwielbiam puzzle już od dziecka. Ta zabawa nigdy się nie nudzi. :)

  OdpowiedzUsuń
 3. ja też lubię układać puzzle. Nawet nie sądziłam że jeszcze tak dużo osób to lubi

  OdpowiedzUsuń
 4. Ciekawy kierunek pod kątem własnego biznesu. Puzzle są świetne, i dla małych i dla dużych.

  OdpowiedzUsuń
 5. Słyszałam o tym sklepie. Mają bardzo obszerną ofertę

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © Blanka beauty&lifestyle , Blogger