TOŁPA PURE TRENDS HEALTHY LOOK PIANKA DO MYCIA TWARZY Z KWASEM FITOWYM

Odpowiedni produkt do oczyszczania twarzy niewątpliwie stanowi podstawę pielęgnacji twarzy. Bez dobrego oczyszczenia skóry nie ruszymy dalej, dlatego warto zwrócić na to uwagę i wybrać produkt, który przygotuje skórę pod dalszą pielęgnację.
Jeżeli o mnie chodzi to nie mam jednego ulubionego produktu do oczyszczania, w tej kwestii raczej zdaję się na nowości. Oprócz pianek stosuję również żele do oczyszczania, jednak unikać produktów olejkowych. Nie lubię efektu oblepionej olejkiem skóry, dodatkowo mam obawy o zapychanie.

Pianki mogłyby się wydawać delikatne do oczyszczania skóry, jednak nic bardziej mylnego. Dają sobie radę nawet z podkładem. Moim ostatnim odkryciem jest pianka z kwasem fitowym Tołpa

Pianka jest umieszczona z bardzo wygodnej butelce z pompką, dzięki czemu nie marnujemy produktu, ale używamy tyle ile nam trzeba. Do oczyszczenia całej twarzy oraz szyi używam dwóch pompek i moim zdaniem są one wystarczające. 
Pianka radzi sobie nawet z mocniejszym makijażem, co dla mnie jest efektem 'wow', dodatkowo ma również za zadanie peelingować skórę. Dlatego też skóra po użyciu jest niesamowicie gładka i miękka. Mam również wrażenie, że pianka poprawia ogólny stan cery, nawet podczas codziennego stosowania nie powoduje ściągania skóry.
Kolejnym plusem jest jej piękny, ale delikatny zapach. Używanie jej to sama przyjemność. Pianka daje uczucie dobrego oczyszczenia oraz świeżości skóry. Na pewno dołączy do moich ulubieńców do oczyszczania twarzy. 


Jakich produktów używacie do oczyszczania twarzy?
Lubicie pianki?

3 komentarze:

  1. Pianki są delikatne i idealne do mycia wrażliwej skóry.

    OdpowiedzUsuń
  2. Świetny kosmetyk. Na pewno ślicznie pachnie.

    OdpowiedzUsuń
  3. Nie słyszałam o kwasie fitowym. Bedę musiała wypróbować

    OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © Blanka beauty&lifestyle , Blogger