VIANEK ŁAGODZĄCO-WYGŁADZAJĄCY PEELING DO CIAŁA


Łagodząco-wygładzający peeling do ciała z drobno zmielonymi pestkami czarnego bzu oraz cukrem. Złuszcza martwy naskórek, nawilża i uelastycznia skórę. Delikatny, relaksujący zapach sprawia, że masaż skóry staje się przyjemnością, a efekty widoczne są już po pierwszym użyciu.
Regularny peeling to postawa dobrej pielęgnacji ciała. Dobrze oczyszczona skóra lepiej wchłania składniki, których potrzebuje do regeneracji. Szczególnie latem jest to bardzo ważne, ponieważ odkrywamy więcej ciała, a wiadomo, że lepiej opalić się bez plam. ;)

Vianek jest moim pewniakiem w kwestii pielęgnacji, jeszcze się nie zawiodłam na ich produktach. Tak samo jest w przypadku peelingu, idealny wybór do oczyszczenia ciała i dodatkowej pielęgnacji. 

Zapach peelingu jest świeży i lekko słodki,  przez jakiś czas utrzymuje się na skórze, ale nie długo. Jeżeli chodzi o działanie to jest idealny, dla zapracowanych, bo nie tylko złuszcza naskórek, ale również lekko nawilża skórę bez uczucia tłustego filmu. Skóra po zabiegu jest gładka, pachnąca i nawilżona, czego chcieć więcej? Jeżeli szukacie dobrego peelingu do ciała, który ma wartościowy skład to dobrze trafiliście. 

1 komentarz:

  1. Peelingi są idealne na skórę. Warto co jakiś czas zadbać o jakiś dla siebie.

    OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © Blanka beauty&lifestyle , Blogger