Dieta pudełkowa: MójCatering

Wszelkiego rodzaju cateringi stają się coraz bardziej popularne. Z różnych powodów, jednymi kieruje wygoda, innymi brak czasu, a jeszcze innymi względy dietetyczne.
Prawda jest taka, że żyjemy coraz szybciej, pracujemy coraz więcej ... ale sama wolę czas po pracy, który mam przeznaczyć na gotowanie spędzić z dziećmi, a w weekend urządzamy sobie wspólne gotowanie kiedy mamy więcej wolnego czasu.

Oszczędzamy na przygotowanie posiłków do pracy, ale także nie musimy spędzać czasu po południu na gotowaniu, a to już znacznie większa oszczędność czasu. Tym bardziej jak ktoś tak jak ja nie przepada za gotowaniem, ale gotuje, bo musi.
Również znacznie szybciej idą mi zakupy spożywcze, bo nie muszę się zastanawiać co zrobić dzisiaj na obiad, bo czego nie wymyślę, to zdaje się, że niedawno było i tak codziennie. Dzieci jedzą obiady w szkole, a do szkoły biorą pożywne śniadania więc każdy zadowolony.


Catering dietetyczny MójCatering oferuje spersonalizowaną dietę dostosowaną do naszych potrzeb, w której możemy ująć nasze wykluczenia, zapotrzebowanie kaloryczne, ilość posiłków i charakterystykę diety. Fajną sprawą jest to, że możemy dowolnie wymieniać sobie posiłki na inne i tym samym idealnie pod siebie skomponować nasz dzień.


Ja wybrałam dietę OPTYMALNĄ i moim zdaniem jest idealna zarówno pod względem ilości jedzenia jak i bardzo dobra w smaku. Poniżej możecie zobaczyć przykładowe menu z dnia diety optymalnej. Na IG marki MójCatering możecie zobaczyć więcej przykładowych dań.


Podwieczorek:


II śniadanie:


Śniadanie:


Obiad:


Kolacja:


Podsumowując, catering to idealne rozwiązanie dla osób, które nie lubią przesiadywać w kuchni, ale cenią sobie wygodę i odpowiednio skomponowaną dietę. Kurier dostarcza paczki w nocy więc rano mamy gotowe posiłki do pracy i na śniadanie. 
Moim zdaniem wielką zaletą takiego cateringu jest również poznawanie nowych smaków, czasem nawet do głowy nam nie przyjdzie jakieś połączenie smakowe, które odkryjemy właśnie w pudełkach. 


7 komentarzy:

 1. Wyglądają bardzo zachęcająco. ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Jeszcze nie korzystałam z takiego cateringu, ale wygląda ciekawie.

  OdpowiedzUsuń
 3. nie miałam jeszcze okazji korzystać z tego typu cateringu

  OdpowiedzUsuń
 4. Wygląda super, ale jak dla faceta trochę mało.

  OdpowiedzUsuń
 5. Dieta pudełkowa to super wybór. Warto na pewno

  OdpowiedzUsuń
 6. Doskonała jest taka dieta i na pewno można wybrać idealną dla siebie.

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © Blanka beauty&lifestyle , Blogger