SYLVECO WOW - Emulsja myjąca do twarzy


Dokładne oczyszczanie nastoletniej cery, z pierwszymi problemami skórnymi to obowiązkowy element codziennej pielęgnacji. Lekka emulsja do mycia twarzy sprawdzi się do każdego typu cery, szczególnie suchej, wrażliwej i podrażnionej.
Nasz produkt zawiera bardzo łagodne, a zarazem skuteczne środki myjące, które nie podrażniają nawet najbardziej wrażliwej skóry. Dzięki temu unikniesz uczucia pieczenia, swędzenia i ściągnięcia, które często towarzyszy podczas oczyszczania twarzy.

Sok z brzozy, sorbitol oraz olej z czarnuszki redukują zaczerwienienia, łagodzą podrażnienia i zapewniają skórze odpowiedni stopień nawilżenia. Rezultat? Skóra jest gładka i miękka w dotyku, gotowa na kolejne etapy pielęgnacji.Aqua, Betula Alba (Birch) Juice, Sorbitol, Cetyl Alcohol, Nigella Sativa (Black Seed) Seed Oil, Lauryl Glucoside, Glyceryl Oleate, Stearic Acid, Xanthan Gum, Citric Acid, Benzyl Alcohol, Parfum, Dehydroacetic Acid.

Emulsja posiada naturalny, wegański skład i jest delikatna dla skóry, dzięki czemu sprawdzi się do każdego typu cery, nawet wrażliwej. Właśnie z tego powodu postanowiłam ją wypróbować. Dodatkowo używa jej moja nastoletnia córka, która mimo, że się nie maluje, to pilnuje odpowiedniego oczyszczania twarzy. 

Proces oczyszczania jest bardzo ważny, bo bez niego nie zda egzaminu żadna, nawet najlepsza pielęgnacja. Emulsja jest biała i bardziej lejącej się konsystencji, jednak jest bardzo wydajna, bo już jedna pompka wystarczy na oczyszczenie całej twarzy. Wydaje mi się, że ogólnie kosmetyki z pompką pozwalają nam na ekonomiczne zużywanie produktów. 

Jeżeli chodzi o zapach to jest jest lekko mówiąc trochę dziwny, jak dla mnie taki nieokreślony, jednak nie utrzymuje się na skórze, dlatego zupełnie mi nie przeszkadza. Skóra po umyciu emulsją jest oczyszczona, ale nie ściągnięta, właśnie taki efekt lubię. Przy dłuższym używaniu staje się lekko rozświetlona i wygląda świeżo. 

Podsumowując, jeżeli potrzebujecie produktu do oczyszczania, który jest zarazem delikatny i skuteczny to dobrze trafiliście. 

1 komentarz:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © Blanka beauty&lifestyle , Blogger