STARS FROM THE STARS Cosmic Yummy Jelly - Galaretka do laminacji włosów

W ostatnim pudełku Pure Beauty Birthday, znalazła się galaretka do laminacji włosów. Jak tylko ją zobaczyłam to wiedziałam, że pójdzie na pierwszy ogień do testów. Kiedyś próbowałam laminacji włosów żelatyną i byłam zachwycona efektami, tutaj mamy sprawę znacznie ułatwioną, bo mamy gotowy produkt. Z żelatyną było trochę zabawy i trochę brudzenia się.

Zapewni kosmiczny i natychmiastowy efekt WOW - Twoje włosy, bez względu na swoją porowatość, będą gładkie, lśniące i sypkie! Wegańska formuła galaretki nada włosom nieziemski blask wygładzonej tafli. Dzięki połączeniu mocy gumy agar i protein ryżu włosy będą naturalnie piękne i łatwe w stylizacji.

Galaretka ma bardzo ciekawą konsystencję, bo z nazwy to galaretka, ale tak naprawdę jest budyniem o przepięknym zapachu, który nawet po spłukaniu utrzymuje się na włosach. Galaretkę nakładamy na ok. 15 minut po myciu i spłukujemy. Nie ma potrzeby przetrzymywania jej dłużej, bo już po takim czasie efekty są widoczne. Włosy po wysuszeniu są gładkie i bardzo miękkie, dodatkowo galaretka wydobywa ich blask. Jeżeli chodzi o wydajność to aktualnie moje włosy są krótkie więc galaretka wystarczy na pewno na dłużej, ale i w przypadku dłuższych włosów na pewno starczy na kilka użyć. 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © Blanka beauty&lifestyle , Blogger