NADESHIKO Japan regenerująca maska do włosów


NADESHIKO Hair Regenerating Mask Regenerująca maska do włosów z olejem tsubaki idealnie sprawdzi się w pielegnacji włosów wysokoporowatych oraz po zabiegach z użyciem wysokiej temperatury i chemicznych. Dzięki aż trzem pochodnym ksylitolu, melasie i mannitolu doskonale nawilża i nadaje włosom miękkości i blasku. Łatwo zmywalne silikony wraz z olejem ryżowym i olejem tsubaki zabezpieczają włosy przed utratą wody z włosów i chronią je przed wpływem czynników zewnętrznych. Silne działanie regenerujący wykazuje surowiec Kerastore 2.0, a także kompleks protein roślinnych, ferment z ryżu będący pozostałoscią po produkcji sake oraz fermentowane oleje i naprawczy peptyd pajęczy.
Od dawna wiadomo, że koreanki nie mają sobie równych w kwestii pielęgnacji. Ja również jakiś czas temu poznałam magię koreańskich kosmetyków, którymi jestem zachwycona. W kalendarzu Pure Beauty znalazłam maskę do włosów Naseshiko, która bazuje na olejku tsubaki. 

Dzięki swoim wygładzającym właściwościom maska sprawia, że poranna stylizacja włosów jest bajecznie prosta. Zawartość keratyny w składzie odbudowuje ubytki we włosach, dzięki czemu wyglądają na zdrowsze. Maskę wystarczy nałożyć na kilka minut po myciu na wilgotne włosy, nie ma potrzeby przetrzymywania jej dłużej, ponieważ już po kilku minutach daje bardzo fajne efekty. 

Jestem bardzo zadowolona z wygładzenia włosów jak i nabłyszczenia, jednocześnie maska nie obciąża cienkich włosów, o ile nałożę ją od ucha w dół. 

1 komentarz:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © Blanka beauty&lifestyle , Blogger