ONLYBIO Body in Balance Żel pod prysznic KOKOS


Żel pod prysznic Kokos z serii Body in Balance by Onlybio naturalnie zatroszczy się o Twoje ciało. Jego wegańska formuła pomoże Ci w odkrywaniu oraz doświadczania własnego piękna, dając poczucie pełnego komfortu oraz akceptacji. Formułę wzbogaciliśmy o masło kokosowe, które wzmacnia płaszcz hydrolipidowy skóry. Regeneruje ją oraz głęboko nawilża, sprawiając, że jest gładka i widocznie odżywiona.
Uwielbiam żele pod prysznic w opakowaniach z pompką, są naprawdę bardzo praktyczne pod prysznicem. Dodatkowo możemy je wykorzystać ponownie do produktów, które mają niepraktyczne opakowania. 
Miałam już żel z tej serii, zdaje się o zapachu migdałów i byłam z niego bardzo zadowolona. Bardzo lubię również kokosowe kosmetyki, z tym, że tutaj ciężko znaleźć odpowiedni zapach, bo często trafiłam na przesadnie słodkie czy mdłe. W tym, żelu zapach jest bardzo przyjemny i delikatny, dodatkowym plusem jest dobry i bezpieczny dla skóry skład. Moje córki również go używają i nie mają problemów ze swędzącą czy suchą skórą. 

Żel ma raczej gęstszą konsystencję, ale dobrze się pieni i dobrze oczyszcza skórę, nie wysuszając jej zanadto. Jednak nie jest tak, że nie potrzebujemy już balsamu, warto go użyć szczególnie w okresie zimowym. 

Podsumowując, bardzo polecam żele z OnlyBio, jeżeli jeszcze nie próbowałyście to zapewniam, że warto. 

1 komentarz:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © Blanka beauty&lifestyle , Blogger