WS Academy Trychologiczny peeling oczyszczający skórę głowy

Kalendarz adwentowy dawno za nami jednak ja nadal testuję pordukty, które się w nim znalazły. W jednym z okienek znalazłam peeling trychologiczny do skóry głowy. Znam tego typu produkty i wiem, że regularne ich używanie faktycznie działa. 
Składniki aktywne:
Drobiny moreli - skutecznie oczyszczają skórę głowy i włosy
Naturalny fitokompleks z bazylii azjatyckiej, ostropestu i zielonej algi - zapewniają odpowiedni równowagę skóry głowy

Sposób użycia:
Niewielką ilość peelingu nałóż na suchą skórę głowy przed myciem włosów
Delikatnie wmasuj w skórę głowy i pozostaw na 5 do 10 minut
Następnie dokładnie spłucz pod bieżącą wodą
Umyj włosy szamponem w celu usunięcia resztek peelingu

Co mnie zaskoczyło w pierwszej chwili to peeling nie ma postaci płynnej, jest lekko żelowy, a dodatkowo ma drobinki w postaci zmielonych pestek moreli, które mają zadanie oczyszczające. Mimo swoich niewielkich rozmiarów dobrze oczyszczają skórę, jeżeli mocniej przycisnę, czuję, że są lekko ostre. 
Podstawą dobrze oczyszczonej skóry jest dalsza odpowiednia pielęgnacja. Mam wrażenie, że odkąd używam peelingów moja skóra lepiej przyjmuje składniki aktywne, a także włosy rosną trochę szybciej. 
Zapach peelingu jest bardzo delikatny i przyjemny, pachnie morelami. Użycie jest proste i szybkie, bo wystarczy nałożyć go na skórę głowy przed myciem i dokładnie umyć włosy szamponem. Jeżeli chodzi o efekty to zdecydowanie czuć różnicę, ja mam szczególnie problem z bolącą skórą głowy kiedy związuję włosy w kucyk, a peeling niweluje to uczucie.

Stosujecie peelingi do skóry głowy?1 komentarz:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © Blanka beauty&lifestyle , Blogger