BEIGE BUNNY kopalnia skarbów Montessori

Kupując dzieciom zabawki z czasem okazuje się, że najlepszą zabawką potrafi być pusty karton czy pilot od telewizora. Nie mniej jednak kupując zabawki dla moich dzieci staram się wybierać zabawki edukacyjne, które wspierają rozwój dziecka, co nie oznacza, że nie mamy również zwykłych Barbie czy innych zabawek. Grunt to równowaga. ;)
Dzisiaj chciałam Wam przedstawić ofertę Beige bunny Znajdziecie tam zabawki, akcesoria dla dzieci, a także produkty do wystroju pokoju. Zaskocz swoją małą księżniczkę drewnianym zestawem do makijażu, wspaniałym prezentem, który otwiera nieograniczone możliwości. Pozwól jej odkrywać i eksperymentować z czarującym światem makijażu, rozwijając jej ciekawość i kreatywność. To coś więcej niż tylko zabawka; to skarbnica kosmetyków dla dzieci.
Wykonane starannie z ekologicznego drewna i ozdobione żywą, nietoksyczną farbą akrylową. Zaprojektowana, aby urzekać zarówno chłopców, jak i dziewczynki, ta urocza zabawka to kraina czarów makijażu dla Twojego dziecka.

Bardzo żałuje, że za moich czasów nie było tak pięknych zabawek. Nie mniej jednak doceniam, że mam teraz córki i mogę zapewnić im to czego ja nie mogłam mieć, to taki mały powrót do dzieciństwa. Chociaż przyznam, że na moich czasów również nie było źle dzieci więcej czasu spędzały na podwórku, ale również mam wrażenie, że były bardziej kreatywne. Teraz dzieci bardzo szybko się nudzą i mam wrażenie, że dlatego, że mają po prostu za dużo wszystkiego.

Wracając do zestawu, myślę, że przypadnie do gustu dziewczynkom w różnym wieku, zapakowany jest w praktyczną kosmetyczkę więc mamy mniejsze prawdopodobieństwo, że dziecko pogubi elementy. Zestaw jest bardzo łatwy w czyszczeniu więc spokojnie możemy je dać do zabawy również młodszym pociechom. Samo wykonanie jest bardzo precyzyjne, dlatego nie ma obaw o skaleczenie. 
Ta zabawka edukacyjna ma na celu poprawę zdolności poznawczych i koordynacji ręka-oko, dzięki czemu jest nieocenionym narzędziem edukacyjnym dla dzieci. To coś więcej niż tylko zabawa; to podróż edukacyjna.

Automatyczny pociąg to idealna zabawa nie tylko dla młodszych, ale również dla starszych dzieci. Cała zabawa polega na załadowaniu klocków do komina lokomotywy i uruchomieniu jej. Lokomotywa będzie układać klocki, pokrętłem zmieniamy kierunek jazdy pociągu, żeby ułożyć np. koło. Po wyczerpaniu klocków popychamy jeden i obserwujemy jak tworzy się efekt domina.
Myślę, że to świetna zabawa i nauka dla młodszych dzieci, które uczą się zdolności poznawczych oraz mogą obserwować efekt przyczynowo- skutkowy. Ta wyjątkowa rodzinna gra planszowa oferuje wciągającą rozrywkę zarówno małym dzieciom, jak i dorosłym. To idealny prezent dla młodych uczniów i rodzin. Gra w tę grę jest nie tylko przyjemna, ale także łatwa do nauczenia się, a Ty możesz nawet wymyślać własne zasady. Ponadto jest trwały i zapewnia wiele godzin przyjemności.

Każdy zna chyba grę w memory, ma ona tak wiele różnych postaci, że nie sposób zliczyć. Jednak jaka by nie była, każda uczy dziecko logicznego myślenia i zapamiętywania. My od małego gramy w memory 

Zasady podstawowe są bardzo proste: gracze losują kolor i odkrywają pionki na planszy. Ten, kto trafnie dobierze kolory, zdobywa pionki, a wygrywa ten, kto zgromadzi ich najwięcej. Najlepsze jest to, że możemy dowolnie modyfikować zasady i wymyślać własne zasady. Wykonanie pionków jest bardzo dokładne, z dbałością o szczegóły. 
4 komentarze:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © Blanka beauty&lifestyle , Blogger