Garnier Banana Hair Food - mój hit do pielęgnacji włosów

Czasem matka natura obdarza nas nieproporcjonalnie lub zupełnie odwrotnie do naszych oczekiwań. Mi zawsze marzyły się długie i grube włosy, jednak zostałam obdarzona cienkimi i delikatnymi włosami. Nie mniej jednak mojej córce trafiły się piękne loki, których nie znosi ;) 

Są jednak produkty, które są na tyle uniwersalne, że są stanie wydobyć piękno z każdych włosów. Mimo, że skład jest przeznaczony wydawałoby się do włosów niskoporowatych, ponieważ jest humektantowo-emolientowa, zawiera glicerynę i kokos. Nie mniej jednak jeżeli chodzi o moje cienkie i delikatne włosy i z natury proste, maska sprawia, że są idealnie wygładzone i błyszczące. Z kolei na włosach starszej córki, pięknie definiuje loki i sprawia, że mocniej się skręcają. Młodsza córka, jest tak jak ja posiadaczką prostych i jasnych włosów, również cienkich i delikatnych i na jej włosach również sprawdza się świetnie. 

Maska ma bardzo bogaty skład, z bardzo wysoką zawartością składników naturalnych, a dodatkowo nie zawiera silikonów. Pachnie bardzo przyjemnie, jak dla mnie to banany pod śmietankową kołderką. ;)

Idealne jest to, że maska pasuje do różnych typów włosów i na każdych robi dobre efekty, co jest dużym plusem, bo nie tylko zajmujemy mniej miejsca na łazienkowej półce, ale także oszczędzamy na ilości innych produktów.


Moim ulubionym produktem Garnier do pielęgnacji włosów jest maska BANANA HAIR FOOD! ;)


#garnier #skincare #haircare pielęgnacja twarzy • pielęgnacja włosów • włosy • cera • serum do twarzy • szampon do włosów1 komentarz:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © Blanka beauty&lifestyle , Blogger