VICHY DERCOS pomoc w walce z łupieżem

DERCOS to wyjątkowy box, który powstał we współpracy Pure Beauty z marką Vichy. Jestem pełna podziwu jak ekipa PB dostosowuje pudełka do jej zawartości. Tutaj mamy solidny kartonik, który na pewno zyska nowe życie, nie pozbywam się pudełek, bo są świetne do przechowywania, a do tego estetyczne. W pudełku znalazł się szampon peelingujący, który uwielbiam oraz nowość szampon oczyszczający plus opakowanie uzupełniające, które zapewnia 110 ml więcej, a także 77% plastiku mniej. Bardzo lubię rozwiązania, które pozwalają na uzupełniania produktów, a tutaj dodatkowo otrzymujemy więcej produktu ;)


Dzięki delikatnej formule złuszczającej DERCOS SZAMPON PRZECIWŁUPIEZOWY K eliminuje widoczny łupież i jego pozostałości, nawet te przylegające do włosów i skóry głowy.
Szampon jest hipoalergiczny i przebadany na skórze wrażliwej. Idealny do codziennego użytku. Formuła o pH 5,5 (zbliżonym do naturalnego pH skóry głowy) pomaga walczyć z widocznym łupiezem powstającym wskutek zachwiania równpowagi mikrobiomu skóry.Szampon przeciwłupieżowy z głęboko oczyszczającą formułą do włosów normalnych i przetłuszczających się. Eliminuje do 100% widocznego łupieżu. Zapobiega nawrotom łupieżu do 6 tygodni. Przywraca równowagę mikrobiomu po 4 tygodniach stosowania. Łagodzi i zmniejsza uczucie swędzenia skóry głowy.


OPAKOWANIE UZUPEŁNIAJĄCE

TA SAMA SKUTECZNA FORMUŁA
-77% MNIEJ PLASTIKU4

Szampon przeciwłupieżowy z głęboko oczyszczającą formułą do włosów normalnych i przetłuszczających się. Eliminuje do 100% widocznego łupieżu. Zapobiega nawrotom łupieżu do 6 tygodni. Przywraca równowagę mikrobiomu po 4 tygodniach stosowania. Łagodzi i zmniejsza uczucie swędzenia skóry głowy.


Znacie te szampony od Vichy?  Korzystacie z wkładów uzupełniających?2 komentarze:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © Blanka beauty&lifestyle , Blogger