MIYA COSMETICS Oczyszczająco-peelingujące masełko 4w1


Wielofunkcyjne masełko 4w1 – demakijaż, oczyszczenie, masaż i maseczka w jednym! Szybko rozpuszcza makijaż, skutecznie usuwa zanieczyszczenia, wygładza oraz zmiękcza skórę. Do wszystkich typów skóry, w tym dla osób o wrażliwej skórze twarzy i skórze wokół oczu.

Rozsmaruj masełko w dłoniach i wmasowuj w suchą skórę aż do rozpuszczenia makijażu i zanieczyszczeń. Spłucz ciepłą wodą.

Stosuj jako: masełko do demakijażu twarzy i oczu, łagodny produkt do oczyszczania skóry z zanieczyszczeń, olejek do masażu twarzy i ciała, odżywczą maseczkę rewitalizującą (pozostaw na 10-15 minut i spłucz ciepłą wodą).


W ostatnim pudełku Pure Beauty znalazłam bardzo ciekawy produkt, który musiałam od razu wprawić w ruch. Masełko można używać na kilka różnych sposobów, sprawdzi się do wykonywania demakijażu, jako maseczka, a także do masażu twarzy, tak bardzo potrzebnym, a tak często pomijanym.

Najbardziej chyba przypadł mi do gustu sposób używania go jako maseczki do twarzy, ponieważ idealnie odżywia i zmiękcza skórę na twarzy. Chociaż również bardzo lubię używać go do demakijażu, wydaje mi się, że jest bardzo delikatne dla skóry dzięki swojemu ładnemu składowi, ale jednocześnie dobrze rozpuszcza makijaż i w połączeniu z ciepłą wodą ma idealną konsystencję. Jednak nie używam go do demakijażu oczu ze względu na mocno wrażliwe oczy, ale producent poleca takie stosowanie. 

Mimo swojego bogatego składu, masełko nie zapycha skóry, a mogę nawet powiedzieć, że poprawia jej stan. Jeżeli lubicie takie ciekawostki kosmetyczne, to bardzo polecam masełko Miya, jako alternatywę produktów, które musimy używać wraz z wacikami. Myślę, że ze względu na swoje gabaryty, a także wielofunkcyjność, idealnie sprawdzi się na wszelkiego rodzaju wyjazdy. 

1 komentarz:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © Blanka beauty&lifestyle , Blogger