#SKINSTREAMING: NOWY TREND W PIELĘGNACJI SKÓRY

W sieci krąży aktualnie sporo różnych trendów pielęgnacyjnych. Ja z ciekawości muszę wypróbować wszystkie, żeby odnaleźć te idealne dla siebie. Aktualne Pure Beauty we współpracy z markami Vichy, CeraVe oraz LaRochePosay stworzyło pudełko z kosmetykami, które wprowadzają nas w trend #skinstreaming 
Założenia skin streamingu są nieskomplikowane i bardzo proste do wdrożenia w swojej codziennej pielęgnacji. Ta rutyna kładzie nacisk na małą liczbę stosowanych produktów, które są jednocześnie kosmetykami jakościowymi, skutecznymi w działaniu oraz mają składy ściśle dopasowane do potrzeb konkretnej skóry.


Krok 1. Oczyszczanie - Nawilżająca emulsja do mycia twarzy Cerave

Krok 2. Serum - serum na przebarwienia I zmarszczki Vichy laboratoires

Krok 3. Nawilżanie - Prebiotyczny, nawilżający krem toleriane sensitive Laroche Posay

Krok 4. Ochrona SPF - Lekki fluid przeciw oznakom fotostarzenia Vichy laboratoires


1. OCZYSZCZANIE
Nawilżająca Emulsja do Mycia CeraVe

Produkt oczyszczający usuwa zanieczyszczenia i makijaż, ale nawilżający produkt oczyszczający, taki jak CeraVe Nawilżająca Emulsja do mycia, robi to wszystko bez naruszania naturalnej bariery ochronnej skóry lub pozbawiania jej nawilżenia. CeraVe Nawilżająca Emulsja do Mycia to delikatny produkt do mycia twarzy i ciała, zawierający składniki takie jak ceramidy i kwas hialuronowy, które wspierają odbudowę naturalnej bariery ochronnej skóry oraz działają nawilżająco. CeraVe Naiwlżająca Emulsja do Mycia została stworzona po to, aby oczyszczać i odświeżać skórę bez naruszania jej bariery ochronnej, nie pozostawiając jej przy tym napiętej i wysuszonej.

2.  SERUM
Hipoalergiczne Serum Vichy Liftactiv B3

Poznaj innowacyjne rozwiązanie od VICHY – LIFTACTIV B3 SERUM z niacynamidem i kwasem glikolowym, które skutecznie redukuje przebarwienia i zmarszczki. Jego wysoko skoncentrowana formuła działa na różnych poziomach naskórka, aby ograniczać powstawanie przebarwień w głębszych warstwach naskórka oraz delikatnie złuszczać przebarwienia na powierzchni skóry.


3. NAWILŻANIE
Prebiotyczny Krem Nawilżający La Roche Posay Toleriane Sensitive

La Roche-Posay Toleriane Sensitive Creme to prebiotyczny kosmetyk, który łagodzi suchość i towarzyszące jej uczucie pieczenia, ściągnięcia i kłucia. Wykazuje silne działanie łagodzące, koi podrażnienia i zaczerwienienia, zapewniając skórze 24-godzinne nawilżenie.


4. OCHRONA SPF
Ultralekki Krem z Filtrem do Twarzy SPF50+ Vichy Capital Soleil UV-Age Daily

UV AGE DAILY zapewnia zaawansowaną ochronę przed promieniowaniem UVA i UVB SPF 50+, aby chronić skórę przed zmarszczkami i przebarwieniami. Jego ultralekka, wodna formuła, oparta na wielokrotnie opatentowanej technologii Netlock i aktywnych składnikach przeciwstarzeniowych, tworzy zaawansowaną warstwę ochronną przed promieniowaniem UV, wyjątkowo odporną i niewidoczną.


1 komentarz:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © Blanka beauty&lifestyle , Blogger