DERMO BOX VICHY - 5 hitów w jednym boxie

Vichy to jedna z moich ulubionych marek kosmetycznych, mam wśród nich wiele perełek, a Pure Beauty wraz z marką Vichy zebrało najlepsze produkty od Vichy i umieściło w wyjątkowym pudełku DERMO BOX VICHY.
Potrójne działanie roztworu micelarnego, który jest bardzo delikatny dla skóry wrażliwej. Preparat do demakijażu dla kobiet o wrażliwych oczach i skórze.
Wzmacnia barierę ochronną skóry i sprawia, że staje się bardziej odporna na działanie codziennych szkodliwych czynników. Po przywróceniu poziomu nawodnienia skóra jest natychmiast nawilżona, nabiera równomiernego kolorytu i wygląda na ujędrnioną. Z każdym dniem skóra wygląda na bardziej rozświetloną, promieniując zdrowym blaskiem.
Krem Vichy Minéral 89 nie uznaje kompromisów w kwestii bezpieczeństwa czystości: formuła nie zawiera żadnych kontrowersyjnych składników i została przetestowana przez dermatologów u osób z wrażliwą skórą.Jego ultralekka, wodna formuła, oparta na wielokrotnie opatentowanej technologii Netlock i aktywnych składnikach przeciwstarzeniowych, tworzy zaawansowaną warstwę ochronną przed promieniowaniem UV, wyjątkowo odporną i niewidoczną.Antyperspirant w kulce przeznaczony dla osób cierpiących z powodu nadmiernego pocenia i którzy chcą połączyć skuteczność antyperspirantu z ultratolerancją dla skóry.


#puretethermale #capitalsoleil #mineral89 #vichy #facecare #skincare #bodycare #suncare #MEvsDEHYDRATION #testowaniesponsorowane


1 komentarz:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © Blanka beauty&lifestyle , Blogger