SUMMER UP YOUR BODY - wakacyjny box od CeraVe

Nadszedł czas wakacyjnych wyjazdów, często potrzebujemy bardzo dużej kosmetyczki, a najlepiej kilku. Jednak ja na wakacjach stawiam na minimalizm. Z pomocą przychodzi nam walizka box od CeraVe i Pure Beauty, które przygotowało gotowy niezbędnik wakacyjny.
Pieniący się olejek do mycia twarzy i ciała. Zawiera 3 niezbędne dla zdrowo wyglądającej skóry ceramidy oraz kwas hialuronowy, dzięki którym odbudowuje barierę skórną i nawilża już podczas mycia. Trójglicerydy i skwalan zapewniają skórze głębokie odżywienie.Znalezienie odpowiednich produktów do pielęgnacji skóry powinno sprowadzać się do kilku prostych kroków. Oprócz oczyszczania i ochrony przeciwsłonecznej codzienne nawilżanie jest kluczowe. Aby regenerować natrualną barierę ochronną skóry rekomendujemy szukać składników takich jak kwas hialuronowy i ceramidy. Nawilżająca Emulsja od CeraVe to lekki balsam nawilżający o nietłustej konsystencji, który pomaga nawilżyć skórę i odbudować jej naturalną barierę ochronną. Dzięki 3 kluczowym ceramidom, kwasowi hialuronowemu, oraz Technologii MVE emulsja zapewnia długotrwałe nawilżenie nawet do 48*, a dzięki lekkiej i niekomedogennej formule nie zatyka porów. Nasza emulsja nawilżająca jest delikatna, zapewnia skórze całodobowe nawilżenie oraz uczucie komfortu *Test aparaturowy.Naruszona bariera ochronna skóry może prowadzić do suchości i swędzenia, a tym co może pomóc, jest balsam nawilżający z kwasem hialuronowym i ceramidami. Balsam z tymi składnikami może pomóc osobom o suchej lub nawet bardzo suchej skórze poprawić wygląd skóry i jej gładkość, poprzez nawilżenie i przywrócenie jej naturalnej bariery ochronnej. CeraVe Nawilżający Balsam zawiera trzy kluczowe ceramidy i kwas hialuronowy, aby skutecznie nawilżyć skórę i odbudować jej naturalną barierę ochronną. Ten opracowany we współpracy z dermatologami, przeznaczony do suchej i bardzo suchej skóry twarzy i ciała, bogaty, szybko wchłaniający się balsam nawilżający o nietłustej konsystencji, posiada opatentowaną technologię MVE, która stopniowo uwalnia składniki nawilżające przez całą dobę. CeraVe Nawilżający Balsam z ceramidami nie zawiera substancji zapachowych.


Dodatkowo w boxie znalazły się również mini wersje emulsji do mycia oraz balsamu, które idealnie sprawdzą się na wyjazdy. 

Zabieracie miniaturki produktów na wyjazdy czy wolicie pełne wersje?


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © Blanka beauty&lifestyle , Blogger