L'OREAL PARIS PRZYPOMINA: STOSTUJ SPF CODZIENNIE PRZEZ CAŁY ROK

Stosowanie filtrów powinniśmy mieć w nawyku nie tylko latem, ale przez cały rok. Sama dopiero niedawno stosuję się do tej zasady, ale widzę sporo korzyści dla mojej skóry. Jedynie może denerwować fakt, że resztę ciała mam opaloną, a twarz nietkniętą, jednak zdrowie jest dla mnie ważniejsze. Pure Beauty wraz z marką Loreal przygotowało specjalny box, który zawiera zestaw do ochrony skóry. Krok 1

Odkryj serum Revitalift Clinical wzbogacone o 12% czystej witaminy C, witaminę E oraz kwas salicylowy, aby widocznie poprawić 3 kluczowe, pierwsze oznaki starzenia się skóry: niejednolity koloryt, rozszerzone pory i drobne zmarszczki. Efekt? Aż 2x bardziej rozświetlona skóra, 2x bardziej wyrównany koloryt, 2x mniej widoczne pory i drobne zmarszczki.* Dla najlepszych rezultatów stosuj codziennie rano przez cały rok wraz z Rozświetlającym UV fluidem z SPF50+ i ciesz się 4x bardziej rozświetloną skórą**. *Badanie kliniczne na 63 osobach, po 8 tygodniach. **Badanie kliniczne, 50 kobiet stosujących rutynę: serum + UV fluid z SPF50+ vs. 30 kobiet stosujących krem nawilżający, po 8 tygodniach.


Krok 2


Odkryj naszą przełomową bardzo wysoką ochronę przed promieniowaniem UVA i UVB w połączeniu z przeciwutleniającą witaminą C* w niewidocznej konsystencji. 93% kobiet zauważa redukcję przebarwień**, a 92% przyznaje, że ich drobne zmarszczki widocznie się zmniejszyły**. *Pochodna witaminy C. **Samoocena, 105 kobiet, po 28 dniach.


#skincare #revitaliftclinical @lorealparis


Znacie produkty z serii L'Oréal Paris Revitalift Clinical ?


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © Blanka beauty&lifestyle , Blogger