Rocznicowe spotkanie - upominiki dla dzieci

Wpis z relacją ze spotkania był - klik, upominki ze spotkania były - klik. Zdaje się, że koniec? Nie, tym razem, ze względu na to, że nasze dzieciaczki również uczestniczyły w spotkaniu, one również otrzymałe wspaniałe prezenty. 
Wiecie co? Dużo rzeczy mnie cieszy, ale najbardziej uśmiech moich dzieci, ta radość w oczach kiedy dostaną nowe zabawki, późniejsze zabawy nimi. A zatem zapraszam na przegląd nowości dziecięcych. ;)

Sklep Nibylandia 

Ze sklepu Nibylandia dziewczynki dostały prawdziwe cuda. Interaktywny hipopotam dla młodszej (klik)) i Interaktywny Storidoo dla starszej (klik). Torba sportowa z Myszką Miki i akcesoria dla małej. 


Majunto

Sklep Majunto czyli ręcznie robione pluszaki, na tyle urocze, że dziewczynki nie wypuszczały ich z rąk prawie cały dzień plus serduszka, które już znalazły miejsce w pokoju dziewczynek i śliczna pościel dla malucha. 


Dragon

Wspaniały zestaw książek od Dragon, moja córka uwielbia książki, a tutaj dodatkowo w niektórych są zadania. Większość już prawie wypełniona, ale na przybliżenie książek przyjdzie pora w osobnym wpisie. Na razie Wam powiem, że są świetne.


Well Well

Uwielbiam plakaty i naklejki na ścianach, pokój dziewczynek aktualnie przechodzi remont więc zawisnął w nim pierwsze ozdoby. Plakaty nie dość, że ładne to jeszcze motywujące.


Alegorma

Ręcznie robione przywieszki z firmy Alegorma, są urocze i od razu sposobały się dziewczynkom. Podzieliły się zgodnie, a kompozycję mojej starszej córki pokażę Wam niedługo na Instagramie. ;)


Atramento

A co dzieci jeszcze lubią? Tatuaże! Która z nas ich nie lubiła? ;)


Wydawnictwo Egmont

Wydawnictwo Egmont podarowało nam wielką pakę książeczek z naklejkami. Podzieliłyśmy je między siebie, a reszta trafiła do przedszkola na prezenty dla dzieciaków. ;)


Centrum Metody Krakowskiej

Książeczka do nauki czytania i układanka do odtwarzania sekwencji wzorów, moja córka od razu zabrała się za układankę. Lubię takie rozwojowe pomoce, zresztą moja córka również.


Dante Bow Tie

Piękne muszki, które już przerobiłam na opaski dla sióstr, wyglądają uroczo. ;)Na koniec chciałam serdecznie podziękować powyższym firmom za wzięcie udziału w naszym spotkaniu i sprawienie, że ma tych małych buźkach pojawiła się radość i uśmiechy. Uśmiechy, które mamy tak kochają! ;)

Dziękujemy!

7 komentarzy:

 1. O jejku ile cudownosci, z pewnością maluchy zadowolone :)
  Buziaki

  OdpowiedzUsuń
 2. super, moja by się ucieszyła z książeczek, fajne zabawki

  OdpowiedzUsuń
 3. Magda było trzeba muszek nie przerabiać tylko o synka się postarać :P hihi

  OdpowiedzUsuń
 4. Super prezenty! Nie ma to jak radość naszych dzieci ;) Bezcenne!

  OdpowiedzUsuń
 5. Świetne prezenty :o) Dzieci na pewno zadowolone były :o)

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © Blanka beauty&lifestyle , Blogger