SheIn kwiatowa bomberka i inspiracje

Tak bardzo czekałam na wiosnę, ale zapomniałam o jej jakże pięknych urokach. Rozkłada nas po kolei, na razie dość krótko się nią pocieszyliśmy. Nie mniej jednak już to, że rano świeci słońce pozwala mi cieszyć się nadchodzącym ciepłem. 
Dzisiaj chciałam Wam pokazać moje kolejne zamówienie z SheIn, ale żeby było po równo to tym razem kolejny niewypał. Tym razem chyba wszystko poszło nie tak, nie dość, że pierwszy raz paczka szła do mnie prawie miesiąc czyli dwa razy dłużej.
Na dodatek rozmiar M średnio odpowiada temu rozmiarowi, ponieważ ledwo w nią wlazłam, a o zapięciu się nie ma mowy. Zawsze mnie to zadziwia, że przeważnie zamawiam ten sam rozmiar,  a raz jest za mały, raz za duży, czasem nawet pasuje. 

Co do jakości samego materiału nie będę się wypowiadać. Powiem tylko tyle, że na chłodniejsze dni jest zdecydowanie za cienka, a na ciepłe za mało przewiewna i zupełnie nie mam pomysłu kiedy ją nosić, o ile w ogóle, bo jest za mała. :)
Poza tym, jeżeli porównamy ją ze zdjęciami katalogowymi, to nie wiem czy to ja mam problemy z percepcją czy to naprawdę inny wzór kurtki?
Tym razem jestem na jedno, wielkie nie.

Tutaj możecie zobaczyć jak wygląda na zdjęciach katalogowych: bomberka w kwiaty: KLIK.A na koniec dawka wiosennych inspiracji (tak na pocieszenie ;))

7 komentarzy:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © Blanka beauty&lifestyle , Blogger