SKIN79 BB CLEANSER pianka oczyszczająca do twarzy

Wiele z Was kojarzy pewnie markę Skin79 z kremami BB i racja, mają świetne kremy. Sama używam ich od dawna, teraz jednak przerzuciłam się na markę Mizon, ale do kremów Skin79 na pewno wrócę, bo są rewelacyjne. 
Nie wiedziałam nawet, że do zmywania kremów BB jest również specjalna pianka. Do tej pory zmywałam je płynami micelarnymi i nie miałam żadnych problemów, jednak ta babska ciekawość. '
Zamówiłam piankę z czystej ciekawości czy naprawdę działa lepiej niż micele. Czy żałuję zakupu, czy może zamówię kolejne opakowanie?

SKIN79 BB CLEANSER pianka oczyszczająca do twarzy


Oczyszczająca pianka do twarzy dedykowana przede wszystkim osobom używającym kremów BB. Zapewnia zmycie makijażu eliminując potrzebę powtórnej aplikacji. Wyciągi roślinne (m.in. otręby, figa, granat) dbają o nawilżenie, cząsteczki tlenu - o rozjaśnienie skóry. 

Oczyszczająca pianka do twarzy BB Cleanser O2 dostosowana jest co prawda do kremów BB, jednak wypróbowałam ją również na 'zwykłym' makijażu i spisuje się równie dobrze. 

Ciekawą rzeczą jest konsystencja pianki, która najpierw jest zwartą emulsją, a po chwili staje się delikatną pianką, która ma moc. Pianka zmywa dosłownie wszystko, kremy BB, ciężkie podkłady, a nawet pomadki wżerające się w skórę. ;)
Tak jeszcze w temacie konsystencji, mimo, że mam swoje lata, to największą frajdę sprawia mi zamiana emulsji w piankę. Bardzo fajne uczucie kiedy pianka 'rośnie' na mojej twarzy. 

Pianka ma dość małą pojemność, bo niby tylko 100 ml, ale jest niesamowicie wydajna. Ja swojej pianki używam już kilka miesięcy, jednak nie codziennie więc ciężko ocenić wydajność w skali miesięcznej. Jednak wystarczy jej naprawdę mało do oczyszczenie twarzy. 

Na upartego pewnie mogłybyśmy zmyć nią również makijaż oczu, ale lepien nie ryzykować podrażnieniami. Szczególnie, że moje oczy są bardzo wrażliwe i czuję nawet mały pyłek, a co mówić jak dostanie się do nich pianka. 

Kolejną rzeczą o której warto wspomnieć to skład pianki. Moim zdaniem jest rewelacyjny, ponieważ oprócz typowych składników myjących, mamy tu mnóstwo olejów i ekstraktów. Z tego też względu nie powoduje ściągnięcia i przesuszenia skóry. 

Piankę kupiłam w promocji w cenie ok. 70 zł, ale teraz widzę, że chyba nie ma jej już w sprzedaży albo zastąpiła ją niebieska wersja. 

Podsumowując, mimo, że pianka dość dużo kosztuje to nie żałuję zakupu. Jest to mój najlepszy produkt to oczyszczania skóry twarzy. 


Znacie pianki do oczyszczania Skin79 czy firma kojarzy Wam się głównie z kremami BB? ;)


____
Zostawiam również link do pomocy prawnej. Jeżeli ktoś by potrzebował: doradztwo prawne

2 komentarze:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © Blanka beauty&lifestyle , Blogger