Nowości z Gamiss i Sammydress cz 3

Dzisiaj zapraszam na kolejną część z serii zdjęcia realne z chińskich stron. Czas zmienić taktykę i zacząć kompletować jesienną garderobę, bo już zniknęły moje nadzieje na ciepłe dni. Musimy powitać szarą, paskudną jesień. 
Przepiękna bluza z wróżkami, moja córka od razu wypatrzyła ją na stronie. Wszystko pięknie, ładnie, gdyby nie materiał. Zastanawiam się kto wpada na pomysł zrobienia poliestrowej bluzy dla dziecka. Moim zdaniem pomysł, średni, a szkoda, bo bluza jest świetna i o wiele lepsza byłaby jej bawełniana wersja. 

Zdjęcia katalogowe i cena: KLIK

Urocza bluzka również z poliestru. Nie mniej jednak w rzeczach dla dorosłych już mniej mnie ten materiał drażni. Koronka sprawia, że bluzka prezentuje się naprawdę uroczo, a nieregularny dół ukrywa, co mamy do ukrycia. ;) Jakościowo bardzo fajna.


Zdjęcia katalogowe i cena: KLIK

Ocieplane leginsy to chyba najfajniejszy element zamówienia. W środku ocieplane są miękkim, pluszowym materiałem, a na dole mają praktyczne ściągacze, które chronią przed zimnem. Wykonane bez zarzutu. Jestem bardzo zadowolona zarówno z jakości jak i wyglądu. 


Zdjęcia katalogowe i cena: KLIK

Szare leginsy dla starszej córki, również ocieplane w środku pluszem. Będą idealne na chłodną jesień i zimę. Rozmiar 130 odpowiada naszemu 122/128. Niby zwykłe szare leginsy, ale uroku dodaje im dziewczynka na nogawce. ;)
Zdjęcia katalogowe i cena: KLIK


Bluza z wróżkami: KLIK
Bluzka: KLIK
Czarne leginsy: KLIK
Szare leginsy: KLIK


9 komentarzy:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © Blanka beauty&lifestyle , Blogger