Pomysły na prezenty - inspiracje

Grudzień jest dla nas miesiącem prawdziwego prezentowego szaleństwa. Mamy prawdziwy 'boom' jeżeli chodzi o okazje. Mamy dwójkę dzieci, dlatego prezenty muszą być podwójne i spersonalizowane. Nie ma zastosowania "wspólne", chyba, że w przypadku późniejszych zabaw. 
Tak więc mamy: Mikołajki, urodziny dziewczynek i Święta. Masa okazji do prezentów, ale również nie lada problem, bo co kupić dzieciom, które teoretycznie wszystko mają i nie zagracić pokoju?

Wiele z Was pewnie ma dzieci, bądź ma je w rodzinie, dlatego wiecie jak to jest, dziecko chce wszystko. Reklamy nie ułatwiają sprawy, prezentując coraz to nowsze zabawki. A dzieci zmieniają decyzję z prędkością światła. 

Jak co roku 'grzebię' w internecie wyszukując coraz to innych propozycji córek. Głównym moim polem działania jest allegro, na którym znajdę wszystko i to z dostawą do domu. Niedawno trafiłam na dział Strefa Prezentowa Allegro i moje poszukiwania znacznie się skróciły. Mam czego szukam w jednym miejscu i nie muszę przerzucać setek stron w poszukiwaniu inspiracji.

Mam dla Was również do pokazania kilka rzeczy, które świetnie sprawdziły się w przypadku naszych córek.

Domek dla lalek

To tak naprawdę również moje małe marzenie z dzieciństwa. Cieszę się, że moje córki mają możliwość w wybieraniu i przebieraniu zabawek, kiedyś bawiło się tym co było. ;)
Muszę przyznać, że jest idealny zarówno dla 6 - latki jak i 2 - latki. Dziewczynki świetnie się razem bawią i jest w użyciu już sporo i nadal się nie znudził. My akurat mamy ten z Ecotoys, ale słyszałam, że dobre jakościowo są również te z KinderKraft. Taka mała uwaga, kiedyś kupiliśmy plastikowy domek z tekturowymi ścianami, chyba nie muszę wspominać ile wytrzymał. Dlatego warto od razu zaopatrzyć się w porządny domek, który posłuży jakiś czas. 

(źródło - klik)

Namiot tipi

Namiot to nasz hit od ponad roku. Każde dziecko lubi tworzyć swoje bazy, a dla mnie taki namiot był idealnym pomysłem na wiele rożnych zabaw. Faktycznie dziewczynki bawią się do dzisiaj. Plusem na pewno jest materiał przepuszczający powietrze oraz to, że można go zdjąć do prania, a po złożeniu zajmuje bardzo mało miejsca. 

(źródło - klik)

Lalki Barbie

Jak przystało na każdą kilkuletnią dziewczynkę, nasza starsza córka zaczęła się interesować lalkami Barbie, co więcej je kolekcjonować. Najlepsze jest to, że ciągle jej mało, ale to chyba nałóg jak każdy. Zresztą razem wybieramy lalki i akcesoria więc to po części również moje kolejne, dziecięce marzenie. ;)
(źródło - klik)

Laptop edukacyjny

Przychodzi czas kiedy maluch zaczyna interesować się naszymi sprzętami i niestety nie da się go oszukać tymi zabawkowymi. ;) Jednak u nas laptop sprawdził się w przypadku obu córek. A jego niewątpliwym plusem jest to, że dodatkowo uczy. 
(źródło - klik)

Klocki Lego

Nieśmiertelne klocki Lego zasilające szeregi zabawek praktycznie każdego dziecka. Moje dziewczynki mają tak, że są okresy, w których Lego są w użyciu praktycznie codziennie, a później leżą jakiś czas nieruszane, żeby później znowu okazały im zainteresowanie. To chyba zabawki tego typu, że mogą leżeć i do zabawy trzeba mieć akurat "fazę" na to. Jednak prawda jest taka, że warto mieć w domu chociaż jeden taki zestaw. 
(źródło - klik)


A Wy za czym się rozglądacie jeżeli chodzi o prezenty dla dzieci?


6 komentarzy:

  1. Domek to również moje marzenie z dzieciństwa, mam nadzieję, że kiedyś uda mi się go kupić mojej córce.

    OdpowiedzUsuń
  2. namiot tipi robi furorę teraz bardzo mi się podoba

    OdpowiedzUsuń
  3. ale słodkie rzeczy :D Podoba mi się :D eh za moich czasów nie było aż tyle zabawek ;-)

    OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © Blanka beauty&lifestyle , Blogger