Gdzie można "dorobić" w sieci?

Kiedyś nie zwracałam uwagi na wszelkie programy lojalnościowe, zwroty czy płatne ankiety. Zdawało mi się, że wszędzie jest jakiś haczyk i w ogóle po co ja mam sobie robić problemy. Generalnie jednak, wyszło jak zawsze, trzeba poczytać i się wgłębić w zasady. Doszłam do wniosku, że nie ma co odrzucać wszystkiego po kolei, bo czasem może się to opłacić. 
Postanowiłam również z Wami podzielić się moimi sprawdzonymi sposobami na przysłowiowe "dorobienie" sobie, bo nie ma co ukrywać, że będą z tego jakieś kokosy. 

Pierwszym moim pewniakiem jest Refunder, który odkryłam stosunkowo niedawno, ale już widzę efekty korzystania z programu. Z procentowych zwrotów również korzystam, ale najczęściej korzystam ze zwrotów w postaci cashback. 
Reasumując ostatnio np. skorzystałam z oferty Bonprix, gdzie był gwarantowany zwrot 25 zł, aktualnie jest to 20 zł plus darmowa wysyłka więc warto skorzystać. (Kod ważny jeszcze tylko dzisiaj). Oferta tutaj: KLIK
Warto wyszukiwać sobie ciekawe kampanie i korzystać ze zwrotów. Zakupy robimy tak czy siak, a fajnie jak parę złotych się zwróci. ;)Kolejny portal to portal Whitepress, baza zleceń dla blogerów i vlogerów. Korzystam z niego już dłuższy czas i mogę Wam śmiało polecić. Portal jest wypłacalny, a oferty zleceń dostowowanie do naszego bloga. Teraz kilka polecanych stron z płatnymi ankietami:


Qassa

KLIKTutaj mamy sporo już na start, bo za samą rejestrację 100 tys. punktów. Dodatkowo można grać w gry i bingo gdzie są dodatkowe nagrody. Stąd uzbierało mi się sporo, bo ponad 500 zł w rok. 

***********

Reaktor Opinii

KLIKTutaj również dość szybko można uzbierać na wypłatę, do której potrzeba 500 punktów. 

***********************

OPINIE


Dość szybko zbieram na przelew (50 zł), dostałam już ich kilka więc mogę polecić.

**************************

IMAS ONLINE******************
TOLUNA 

Tutaj mamy zarówno przelew na konto jak i nagrody w postaci bonów. ***********

Będę sukcesywnie uzupełniać listę, jak coś mi się przypomni.
Jestem bardzo ciekawa czy Wy korzystacie z takich stron?


4 komentarze:

 1. Mam konto na swiat opinii i nigdy nie mam czasu uzupelniac tych ankiet.

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja korzystam z tnsonline i jestem zadowolona, chociaż miałam dopiero jeden przelew 50 zł :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Uwielbiam przeglądać blogi tego typu. Ten jest jednym z fajniejszych. Jestem pod wrażeniem.

  OdpowiedzUsuń
 4. Kilka lat temu korzystałam z tych stron. Zebranie 50zł w quassa zabrało mi niecałe 2 lata, więc nie wiem, czy coś się zmieniło, czy miałam pecha w bingo.

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © Blanka beauty&lifestyle , Blogger