Czy Ty również masz z tym problem?

Dni uciekają mi błyskawicznie, z jednej strony to nawet lepiej, bo szybciej do wiosny. Jednak niesamowite jest to, że niedawno były święta, a tu zaraz za pasem następne. A każde Święta powodują niesamowite kolejki u fryzjera czy kosmetyczki. No właśnie, chcemy się umówić na konkretny termin, a tu klops. Nie mamy też czasu na szukanie w czeluściach internetu innego salonu, a boimy się iść bez konkretnych opinii. Znacie to? Ja doskonale. 

Tyle zszarganych nerwów za mną, a dopiero niedawno trafiłam na stronę Moment.pl, która wychodzi naprzeciw moim oczekiwaniom. To platforma, w której znaleźć można najlepsze salony fryzjerskie, kosmetyczne, spa z całej Polski.

Niewątpliwym plusem jest to, że rezerwacji możemy dokonywać online 24/h 7 dni w tygodniu. Nie musimy stać w korkach i niepotrzebnie tracić czas. Bardzo brakowało mi takiej opcji, bo przy i tak małej ilości wolnego czasu, każda minuta jest dla mnie cenna. 

Poruszanie się na stronie jest bardzo proste, wybieramy swoje miasto, w którym chcemy dokonać rezerwacji. Wybieramy usługę, z której chcemy skorzystać, możemy również zaznaczyć minimalną ilość gwiazdek jaką ma mieć salon, a także zakres cenowy jaki nas interesuje. Wpisujemy np. kosmetyczka Warszawa i możemy przeglądać interesujące nas oferty. A jeżeli interesuje nas konkretna usługa korzystamy z wyszukiwania hasłami np. manicure hybrydowy ombre, wtedy również wyskoczą nam salony, które oferują tą usługę. Ważny jest również system opinii, który obowiązuje tylko dla zarejestrowanych użytkowników. Dzięki czemu nie ma sytuacji, kiedy ktoś złośliwie wystawia negatywne opinie. My również po odbytej wizycie mamy możliwość wystawienia opinii dla salonu.

Korzystacie z usług portalu Moment.pl? 
Interesuje Was taka opcja rezerwacji?


7 komentarzy:

 1. Mam swojego sprawdzonego fryzjera, do którego chodzę. Więc może właśnie dlatego nie korzystałam z platformy.

  OdpowiedzUsuń
 2. Znam stronę i korzystam. Akurat salon z mojej miejscowości korzysta z tej platformy. Ogromna wygoda!

  OdpowiedzUsuń
 3. nie słyszałam wcześniej o tej stronce, ale w moim mieście pewnie raczej nie korzystają z tej platformy

  OdpowiedzUsuń
 4. Naprawdę fajna opcja, szczególnie przed świętami.;)

  OdpowiedzUsuń
 5. Nie słyszałam wcześniej o takim rozwiązaniu ale mimo to chyba nie skorzystam. Mam jedną swoją ulubioną fryzjerkę i nie zmienię jej tak szybko. :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Bardzo przydatna strona, nie każdy ma czas w ciągu dnia na takie czynności :) Pozdrowienia

  OdpowiedzUsuń
 7. Nie słyszałam o tej stronie, ale wydaje się spoko ;)

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © Blanka beauty&lifestyle , Blogger