Letnie zamówienie z Zaful

Maj powitał piękną pogodą więc to idealna pora na uzupełnienie letniej garderoby. Co roku kompletuje ubrania dla dziewczynek, a siebie zostawiam oczywiście na końcu. Dzisiaj zapraszam na mały przegląd zamówienia z Zaful
Zamówiłam ze sklepu 3 rzeczy, pierwsza to krótkie spodenki, których zawsze mam jak na lekarstwo. Postawiłam na czarne ze srebrnymi guzikami, z wyższym stanem. Prezentują się całkiem nieźle, a dodatkowo trafiłam z rozmiarem. Jakościowo wydają się przyzwoite, ale zobaczymy jak to będzie z czasem. Ten model ma dostępny jeszcze kolor czerwony i biały. 

Spodenki dostępne tutaj: KLIK


Kolejny to komplet bluzka ze spodenkami. Jeszcze nie wiem czy zostawię sobie czy oddam, ale zauroczyło mnie ażurowe wykończenie bluzki i spodenek. Materiał jest bardzo fajny, idealny na lato. Co do wykończenia również nie mam uwag. 

Komplet dostępny tutaj: KLIKA na koniec coś dla dziewczynek, nadchodzi lato,  a więc plaża i wyjazdy. Kocyków mamy sporo, ale wypatrzyłam taką fajną matę, jest z takiego materiału, że nie będzie grzała jak kocyk, a może nawet lekko ochłodzi. Ma 150 cm średnicy więc jest całkiem spora, a dodatkowo w ulubione flamingi starszej córki. Na dobrą sprawę na stronie jest ona potraktowana jako ręcznik, ale nie jestem przekonana, że będzie dobrze wchłaniał wodę więc u nas będzie miała inne przeznaczenie. 

Matę możecie zamówić tutaj: KLIK


Całe zamówienie:
Spodenki: KLIK
Komplet: KLIK
Mata: KLIK

6 komentarzy:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © Blanka beauty&lifestyle , Blogger