MyGiftDNA idealny prezent na Dzień Matki

Uwielbiam robić prezenty, szczególnie bliskim kiedy mniej więcej wiem z czego się ucieszą albo czego potrzebują. Przeważa u mnie wybór prezentów praktycznych, ale czasem lubię kupić jakiś zbędny gadżet. ;)
Wielkimi krokami zbliża się Dzień Matki. Bardzo lubię ten Dzień, bo mam kogo obdarować, ale również sama jestem podwójna mamą. 
Chciałam Wam dzisiaj pokazać moje inspiracje na prezent dla Mamy, może ktoś z Was potrzebuje pomocy w wyborze upominku, a moje prezenty jakoś go naprowadzą. ;)

Pierwsza jest bambusowa deska z dedykacją, możemy wpisać dowolne imię: KLIK. Deska jest dość gruba i powinna przetrwać wszelkie tłuczenia. Posiada również element do zawieszenia więc jeżeli nie mamy zamiaru używać jej w kuchni możemy zrobić z niej element dekoracyjny. 

Kolejne to kubeczki, które musiałam zamówić. Moja mama ma dość duże poczucie humoru więc mam nadzieję, że jej się spodoba. Kubki dostaniemy w 3 pojemnościach, ja wybrałam te środkowe i przyznaję, że są ogromne. Pojemności możecie porównać tu: KLIKA na koniec rzecz, która zawsze w domu jest gdzieś, ale nie wiadomo gdzie. Mam manię gubienia pendrivów i zawsze kiedy jest potrzebny chociaż jeden, nie ma żadnego. Ten wpadł mi w oko, po tym jak mam pożaliła się, że na jej pendrivie są pliki wszystkich domowników. ;) To teraz będzie miała swój - podpisany! ;)
Jak Wam się podobają moje upominki?
Lubicie grawerowane prezenty?

4 komentarze:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © Blanka beauty&lifestyle , Blogger