Męskie zapachy z Oriflame

W kwestii zapachów mój mąż jest bardzo wymagający, liczy się przede wszystkim trwałość. Czasami nawet trudno mu przetłumaczyć, że nadal czuję jego perfumy, ale on już nie. Uważa, że są nietrwałe i koniec. Ja z kolei zazdroszczę mężczyznom właśnie bardzo trwałych perfum i pięknych zapachów, bo jako kobieta uwielbiam męskie perfumy. Często jest nawet tak, że mąż zdaje się na mój nos w kwestii wyboru zapachów. 



Oriflame Excite Force woda toaletowa

Uwolnij swoją siłę i pokaż swoje prawdziwe ja! Soczysta świeżość melona i pobudzający zapach gniecionych igieł sosnowych sprawia, że woda toaletowa Excite Force zaznacza Twoją obecność mocnym akcentem, przechodzącym w niezapomniany akord czarnego bursztynu.

Z dwóch powyższych znacznie lepiej wypada woda Excite, mimo, że obie są wodami toaletowymi to utrzymują się naprawdę długo. Z tym, że ta woda dużo bardziej podoba nam się w kwestii aromatu, jest mocna, ale nie dusząca, bardzo trwała, elegancka i na pewno będzie pasowała do zdecydowanego silnego charakteru. Z czystym sumieniem polecam w ciemno, nawet na prezent. 



Oriflame Mister Giordani woda toaletowa

Kompozycja z wyjątkowym akordem Vetiver Top przywołuje spontaniczność młodzieńczego uroku, któremu tak trudno się oprzeć. Jej nowoczesna świeżość emanuje subtelną pewnością siebie i uwodzicielskim ciepłem. Zaskakujący i niezapomniany, zapach ten ma w sobie charyzmę, która niczym nieodparty uśmiech, potrafi uzależnić.

Woda Mister Giordani jest przeciwieństwem powyższej. Zapach jest połączeniem świeżości z elegancją, idealny na co dzień. Mimo to nadal jego trwałość jest zadowalająca, aż żałuję, że damskie wody toaletowe nie są tak trwałe. Jest to opcja bezpiecznej wody toaletowej, która wpasuje się w gust większości mężczyzn. 





Wybieracie z Waszymi partnerami zapachy?
Czy wolą sami zdecydować?


1 komentarz:

  1. ja i mój chłopak lubimy perfumy z oriflame, o dziwo żadnego z tych jeszcze nie poznaliśmy

    OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © Blanka beauty&lifestyle , Blogger