Dove Micellar Water micelarne żele pod prysznic


Żeli pod prysznic używa zapewne każdy z nas, jednak wszyscy mamy zupełnie inne potrzeby oraz wymagania względem produktów do mycia. Kosmetyki pielęgnacyjne Dove wyróżniają się na rynku, głównie swoją dość gęstą i kremową konsystencją, za to właśnie je lubię. 
Tutaj mamy zupełną nowość: micelarne żele pod prysznic, które mają za zadanie odpychać zanieczyszczenia oraz delikatnie zmywać je ze skóry. Coś wprost idealnego dla moich potrzeb skóry.Wiedziałaś, że każdego dnia Twoja skóra jest narażona na różnego rodzaju czynniki, które negatywnie wpływają na jej kondycję oraz naruszają jej naturalną barierę ochronną? Micele, niczym magnes, przyciągają i usuwają zanieczyszczenia z Twojej skóry, a odżywcze składniki, które doskonale znasz z Dove, sprawiają, że staje się ona bardziej miękka i gładka już po pierwszym prysznicu.

W żelach pod prysznic pierwszą rzeczą, na którą zwracam uwagę jest zapach. Żel musi ładnie pachnieć, a dopiero później wchodzą w grę kolejne aspekty. Nowe żele mają bardzo delikatne zapachy, świeże i odprężające.
Konsystencja jest nieco rzadsza niż w typowych żeli Dove, te są bardziej wodniste, lekko żelowe, ale nadal nie spływają z dłoni.

Czy różnią się od zwykłych żeli?
Moim zdaniem tak, zwykłe żele nie rzadko wysuszają i ściągają moją skórę. Konieczne jest użycie balsamu po kąpieli. W tych żelach daje się odczuć delikatność, i o ile nie jest odczuwalne nawilżenie skóry, to odczuwa się na pewno to, ze skóra pozostała z nienaruszoną barierą ochronną. Nie mniej jednak oczyszczenie jest na takim samym poziomie jak zwykłe żele.

Podsumowując, dla wrażliwej cery to idealna opcja na delikatne oczyszczenie skóry pod prysznicem, a dla skóry normalnej zyskany czas na stosowanie nawilżających balsamów do ciała. Ja jestem na tak i czekam na inne zapachy micelarnych żeli. 

Lubicie żele Dove?
Znacie nowe micelarne żele?

4 komentarze:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © Blanka beauty&lifestyle , Blogger