Na prezent dla małej fanki LOL - Symag

Przed nami ostatnie chwile na świąteczne zakupy. Ja co prawda mam już prawie wszystko, jeszcze ostatnie zakupy i będzie komplet. Raczej nie zostawiam nic na ostatnią chwilę, bo to różnie bywa. 

W kwestii prezentów dla dzieci, w przypadki mojej starszej córki przestały być kluczowe reklamy telewizyjne. Teraz dziewczynki dyskutują o zabawkach w szkole i to tam rodzą się nowe pomysły na prezenty. 
Na topie aktualnie są również popularne "LOLe", małe laleczki, które cieszą dziecięce oko. Rodzicom może być mniej do radości, ponieważ łatwo je zgubić i trochę kosztują jak za taką małą laleczkę. Nie mniej jednak muszę przyznać, że z tymi dużymi oczami prezentują się całkiem fajnie, dodatkowo można zdejmować im ubranka. 
Po kolekcjonowaniu laleczek przyszedł czas na akcesoria z motywem LOL. Każda gwiazdka skrywa prawdziwe skarby, które na pewno ucieszą mała dziewczynkę. Znajdziemy tam zarówno kosmetyki dla dzieci, jak również naklejki czy biżuterię. 
Opakowania również można wykorzystać np. do przechowywania dziecięcych skarbów czy nawet zrobić z nich skarbonkę. Pomysłów na wykorzystanie ich w kreatywny sposób jest naprawdę sporo. Na pewno poszerzymy zarówno grono laleczek, jak i samych akcesoriów LOL. 


Akcesoria na licencji L.O.L są do kupienia w najlepszych sklepach z zabawkami.


2 komentarze:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © Blanka beauty&lifestyle , Blogger