Elisium Nails pastelowy zawrót głowy

Hybrydy stosuję już dość długo, jest to dla mnie bardzo wygodna forma, a przede wszystkim trwała. Co jak co, ale ile razy nie pomalowałam paznokci zwykłym lakierem, bo jeszcze tego samego dnia potrafiły pojawić się odpryski. Z lakierami hybrydowymi musimy poświęcić więcej czasu na malowanie i utwardzanie, ale później mamy na około dwa tygodnie spokój. Dla mnie to idealny czas, ponieważ dość szybko nudzą mi się odcienie więc chętnie wyszukuję nowe. 

Marka Elisium była dla mnie do tej pory firmą, o której gdzieś tam słyszałam, ale sama nie miałam okazji wypróbować. Dlatego dzisiaj przedstawiam Wam piękną kolekcję lakierów hybrydowych Elisium. 

Na pierwszy ogień poszły kolory: 004 Cool Blueberry i 070 Sweet GlamTo moje pierwsze spotkanie z marką Elisium, ale już wiem, że na pewno nie ostatnie. Pierwsza rzecz, na którą na pewno każdy zwróci uwagę to przepiękne opakowania z serduszkiem wskazującym kolor lakieru na górze. Większość opakowań lakierów hybrydowych jest koloru czarnego więc te na pewno wyróżniają się na plus. 

Jeżeli chodzi o właściwości lakieru, to pędzelek jest idealny do moich dość wąskich paznokci, nic nie wypływa na skórki. Dodatkowo konsystencja jest na tyle wyważona, że nawet początkujące osoby poradzą sobie z nałożeniem lakieru. Do lakierów jest również dedykowana baza żelowa oraz nabłyszczający top, a do wzmocnienia trwałości manicure dodatkowo można nałożyć primer Pro Bond

Królują u mnie pastelowe odcienie, ponieważ w takich najlepiej się czuję, a poza tym moja praca wymaga nierzucających się w oczy paznokci. Na stronie jest naprawdę duży wybór odcieni, a co jest moim zdaniem super sprawą to zdjęcia kolorów na paznokciach. Czasami głowię się nad wyborem, a po otrzymaniu przesyłki jestem niezadowolona, ponieważ lakier odbiega od tego podglądowego. Tutaj wszystkie odcienie, które zamówiłam, właśnie dzięki zdjęciom na modelkach, są idealnie dobrane.

Podsumowując, Elisium bardzo pozytywnie mnie zaskoczyło swoimi produktami. Na pewno zaopatrzę się w nowe kolorki na wiosnę, a także spróbuję swoich sił w ciemniejszych odcieniach, może akurat się przekonam? ;)


Znacie markę Elisium?
Jakie lakiery wybieracie?

6 komentarzy:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © Blanka beauty&lifestyle , Blogger