Honokiol - naturalne wspomaganie organizmu

Czy Wy również macie wrażenie, że swój czas na spokojny sen wykorzystaliście jako dzieci? Nie bez powodu mówi się "śpi jak dziecko". Moje dzieci od małego bardzo ładnie śpią, praktycznie bez pobudek nocnych (oczywiście poza okresami choroby). Nie mniej jednak od urodzenia nauczone były, że nie śpią w ciszy i zaowocowało to na przyszłość. Teraz śpią jak kamienie, a rodzice? No cóż, wyśpią się innym razem. Czasami zazdroszczę dzieciom spokojnego snu, bo sama bardzo często mam problemy z zaśnięciem. Nie pomagają wszelkie powszechnie znane sposoby, a nawet jakbym chciała zasnąć wcześniej, po prostu nie mogę. 
A wracając do spokojnego snu, już jako nastolatkowie mamy problemy ze snem, ale to bardziej z tego powodu, że szkoda nam czasu na sen. Jako młodzi rodzice nie pragniemy niczego bardziej jak tylko wygospodarować sobie chwilę na drzemkę. A później przychodzi okres, że jesteśmy zawaleni pracą, stresujące sytuacje spędzają nam sen z powiek, a doba nie chce się rozciągnąć w cudowny sposób. 
Najgorsze są dla mnie okresy przejściowe w czasie zmiany pory roku, kiedy dodatkowo jestem przemęczona, bez energii i chęci do działania. 

Długotrwałe niewysypianie się może powodować wiele chorób takich jak otyłość, nadciśnienie czy cukrzyca, a także zwiększać ryzyko zawału serca. Dlatego odpowiednia dawka snu jest tak ważna w naszym życiu.
Dodatkowo kiedy jesteśmy niewyspani zwiększa się nasze rozdrażnienie oraz poziom stresu, który utrudnia skupienie oraz koncentrację. Sama często łapię się na tym, że biorę na siebie na dużo pracy i odkładam wyspanie się na weekend. Siedzenie po nocach zdecydowanie nie służy zarówno naszej wydajności jak i odporności organizmu.Sposobów na rozładowanie stresu jest wiele. Jednym służy np. wyjście na spacer i odreagowanie czy rozładowanie emocji na siłowni. Jednak są osoby, które nie radzą sobie ze stresem i potrzebują wsparcia preparatami. Moja teściowa, która również ma problemy ze snem stosuje lek, który pomaga w zaśnięciu jednak na dłuższą metę za bardzo obciąża on wątrobę więc nie sprawdza się jego regularne przyjmowanie.Odpowiedzią na takie potrzeby jest Magnoliamax, naturalny preparat, który łączy w sobie honokiol oraz ekstrakt z czarnego pieprzu.
Na pewno znacie ozdobne krzewy i drzewa Magnolii, jej piękne kwiaty ozdabiają nie jedną alejkę w parku. Jednak czy wiecie, że wyciąg z jej kory ma również działanie lecznicze? Honokiol, jest substancją czynną, którą uzyskuje się z kory magnolii lekarskiej, a w połączeniu z czarnym pieprzem tworzą skuteczny preparat, który pomaga nam w ukojeniu nerwów oraz spokojnym śnie. 

Spokojny sen to priorytet w naszym funkcjonowaniu. Owszem możemy pić kolejną kawę w ciągu dnia, jednak nadmiar kawy powoduje braki magnezu, co z kolei wiąże się z uzupełnianiem następnych niedoborów. 
Magnolia lekarska wykazuje także szereg właściwości, jednymi z nich są działanie: przeciwlękowe, przeciwzapalne oraz wspierające układ immunologiczny. 

Od prawie miesiąca przyjmuję po jednej tabletce Magnoliimax przed snem. Pierwsze efekty zaczęłam zauważać po około tygodniu regularnego stosowania. Ogólnie jeżeli nie mogę spać to nawet obejrzenie serialu przed snem nie jest w stanie mnie zmorzyć. Nie raz próbowałam oglądać coś dla samego 'zmulenia' i szybszego zaśnięcia, ale często skutkowało to obejrzeniem całego sezonu na raz i zaśnięciem dopiero nad ranem. A wiadomo rano budzik dzwoni i trzeba wstać. 
Rozbita, zła i niewyspana muszę jakoś funkcjonować cały dzień, bo drzemka nie wchodzi w grę. Przez niewyspanie znacznie podnosił się poziom mojego stresu oraz rozdrażnienia. Dodatkowo mała dawka snu skutkowała zmniejszoną wydajnością organizmu.

Czy teraz jest lepiej?
Nie powiem Wam, że rano zrywam się z łóżka czuć świt i działam na pełnych obrotach w ciągu dnia. To tak nie działa, tym bardziej, że preparat jest oparty na naturalnych składnikach. Nie mniej jednak dużo łatwiej zasypiam wieczorem, a ostatnio bardzo często budzę się jeszcze przed budzikiem, bez uczucia rozbicia. Poziom stresu zależy od trybu naszego życia, ale jeżeli jesteśmy wyspaniu to lepiej radzimy sobie z wszelkimi problemami, także na pewno wpływa również na nasz nastrój oraz pozytywne nastawienie.

Składniki zawarte w jednej tabletce 600 mg.: honokiol (21 mg z 350 mg ekstraktu z kory magnolii lekarskiej), ekstrakt z czarnego pieprzu (5 mg) + substancje pomocnicze.

Przedstawiamy ranking "Najlepsze leki ziołowe bez recepty", zaprzyjaźnionej strony KobiecySwiat.pl. Tutaj macie link https://kobiecyswiat.pl/najlepsze-ziolowe-leki-nasenne-bez-recepty/


Stosujecie naturalne suplementy?

6 komentarzy:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © Blanka beauty&lifestyle , Blogger