Coraz bliżej lato

Piękne słońce napawa nadzieją na to, że nadeszła w końcu wiosna. Przerzuciliśmy się już na wiosenne ubrania i mam skrytą nadzieję, że kwiecień nie zrobi nam niespodzianki w postaci śniegu na Wielkanoc. Dodatkowo dobiła mnie zmiana czasu, czy tylko ja nie umiem się przestawić na letni czas? Zostawiliby te zmiany w spokoju, bo tylko same straty w tego powodu. Nie mniej jednak fajnie zobaczyć, że za oknem widno jeszcze koło 19. ;)

Macie tak, że wiosną zmieniacie nie tylko ubrania i kolory na paznokciach, ale również biżuterię? Wiosna to chyba na tyle specyficzny czas, że wyzwala w nas chęć zmian i stawiania na odważne kolory i efektowniejsze dodatki. Za mną chodzi jeszcze dość znaczna zmiana fryzury, chociaż przyznam, że długie proste włosy są najłatwiejsze w obsłudze, ale chcę już coś innego. 
Mam dla Was również kilka inspiracji, które wpadły mi w oko, z typowo biżuteryjnego sklepu Nihaojewelry, w którym znajdziemy również sporo dodatków.


Sklep to prawdziwa kopalnia biżuterii i dodatków. Zaręczam, że przepadniecie na długie godziny. Różnych rodzajów biżuterii jest mnóstwo, każdy znajdzie coś dla siebie. Podobnie ze strojami kąpielowymi, ja zawsze zaopatruję się w kilka kompletów, a zamawiając przez internet musimy się liczyć z czasem na wysyłkę, także warto zrobić to z wyprzedzeniem. 

Kiedy zaczynacie kompletować wakacyjną walizkę?
Wolcie jednoczęściowe czy dwuczęściowe stroje?


6 komentarzy:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © Blanka beauty&lifestyle , Blogger