Prezent dla Wielbiciela Zwierząt

Na pewno każdy z nas zna jakiegoś zwierzoluba, ja sama uwielbiam zwierzęta i w dzieciństwie w dużym domu z ogrodem było ich trochę. Zawsze miałam psy i koty, a między przewijały się gdzieś gryzonie, króliki czy nawet fretka. Aktualnie posiadamy tylko kota, ale na pewno chciałabym mieć jeszcze psa, jednak to dopiero za jakiś czas. Nie mniej jednak widzę w mojej starszej córki skłonności do przygarniania zwierząt, jakby mogła sprowadziłaby do domu całą masę zwierząt. ;) Pytanie tylko jak by je ogarnęła? ;) Kiedy byłam mała też znosiłam do domu bezdomne koty, co nie spotykały się z aprobatą moich rodziców, ale takie rzeczy rozumie się dopiero później. ;)

A jak ktoś lubi zwierzęta to na pewno przyda mu się prezent dla wielbiciela zwierząt. Pomysłów na taki jest mnóstwo, a ja Wam pokażę kilka inspiracji. Czasami mam wrażenie, że mam jakiś problem z kubkami, na dobrą sprawę mam ich więcej niż talerzy i potrzebna mi dodatkowa półka. Jednak przyznacie, że trudno się oprzeć kolejnemu? ;)

Kubek Spring is Coming zamówiłam specjalnie dla brata. Mimo dość młodego wieku interesuje się zarówno ptakami jak i fotografią, jego wiedza jest naprawdę duża, a oglądając jego zdjęcia, jestem pełna podziwu, że nauczył się wszystkiego sam. Dlatego z pewnością ucieszy go kubek z ptakiem, jest to większa pojemność kubka, a sam kubek jest naprawdę dość wytrzymały i ładnie wykonany. Kubek Co ja Paczę? zachwyci na pewno nie tylko wielbiciela zwierząt. Mam również deskę do krojenia z tej serii i poprawia humor każdemu. Pojemność kubka jest ta najmniejsza 330 ml, ale nadal jest to typowo standardowy rozmiar kubka. Jeżeli chodzi o nadruki na kubkach, to są one na tyle trwałe, że wytrzymują mycie już któryś rok i nie zauważyłam żadnych odprysków. 


Kubek ze zdjęciem bardzo chciała moja córka i przyznam szczerze, że oprócz tego, że kolory są trochę za mocno nasycone to jest świetny. Pojemność jest ta średnia i myślę, że do zdjęcia najlepszy będzie albo ten albo ta najmniejsza pojemność. Nadruk jest obustronny, a na stronie mamy możliwość wybrania dowolnego zdjęcia. 


Personalizowany ręcznik z haftem sprawdzi się nie tylko dla mniejszych dziewczynek, ale też dla tych większych. Jest dużych rozmiarów, a przy tym niesamowicie miękki i gruby. To typ ręcznika z tych porządniejszych. Przeważnie te "bajkowe" ręczniki mimo swojego całego uroku, są bardzo cienkie i źle wchłaniają wodę. W tym nie dość, że jest ciepło to jeszcze idealnie wchłania wodę. Marzy mi się jeszcze taki ręcznik w jakimś ciemniejszym kolorze, byłby idealny np. na plażę. Warto również podkreślić, że ręczniki są polskiej firmy Zwoltex, uważam, że jeżeli tylko mamy możliwość trzeba wspierać polskie firmy i kupować jej wyroby. Także duży plus za brak chińskiej metki. ;)
Ręcznik przychodzi ładnie zapakowany, dlatego idealnie sprawdzi się jako prezent. 

Macie na czymś hopla tak jak ja na punkcie przeróżnych kubków? ;)

5 komentarzy:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © Blanka beauty&lifestyle , Blogger