Propozycje prezentów na Dzień Ojca

Pamiętacie te czasy kiedy dla rodziców malowało się laurki i to było najpiękniejszym prezentem? ;) Aktualnie dawno już wyrosłam z laurek i co roku głowię się nad prezentami. 
Dużo mniejszy problem z zakupem prezentu mam dla mamy. Jeżeli chodzi o prezent na dzień ojca to co roku głowię się co mu podarować. Zapytany czego potrzebuje, odpowiada, że już wszystko ma albo ze wszystkiego się będzie cieszył i weź bądź mądry ;) Jednak każdy najlepiej zna swojego tatę i wie jaki prezent sprawiłby mu radość. Mój tato jest typem człowieka, który cieszy się ze wszystkiego, jednak staram się, żeby prezenty były praktyczne. Jesteście ciekawi moich propozycji na prezent dla taty? A może sami macie jakieś ciekawe inspiracje? Podzielcie się swoimi pomysłami na prezenty dla taty.Koszulka ze zdjęcia dostępna tutaj: koszulka dla taty

Na stronie znajdziecie mnóstwo personalizowanych propozycji. Są dostępne zarówno koszulki, jak i poduszki czy kubki. Każdy z tych produktów posiada wiele różnych propozycji napisów. Jest tyle różnych wzorów do wyboru, że ciężko się zdecydować na jeden konkretny. Jednak jeżeli nie możecie się zdecydować można zamówić komplet koszulkę, poduszkę i kubek lub bluzę, koszulkę i kubek. Kombinacji jest wiele, także zawsze coś fajnego się wyczaruje. 

Koszulki dostępne są aż w 6 rozmiarach, dlatego dopasujemy ją spokojnie dla każdego. Dodatkowo do każdego rozmiaru mamy podane dokładne wymiary więc w ten sposób unikniemy wpadki. ze źle dobranym rozmiarem. Wykonana z przyjemnej w dotyku bawełny. 

Jestem zdania, że jeżeli nie macie konkretnych pomysłów na prezent, takie rozwiązanie sprawdzi się zawsze i na pewno wywoła uśmiech na twarzy każdego taty. Chociaż na dobrą sprawę dla każdego taty najważniejsza będzie pamięć o tym ważnym dla nich Dniu, a prezent to tylko miły dodatek. A więcej inspiracji znajdziecie na stronie koszulkowy.pl

8 komentarzy:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © Blanka beauty&lifestyle , Blogger