PORCJA DOBRA zdrowy zamiennik jajka niespodzianki

Chyba każdy z Was doskonale zna popularne jajko z niespodzianką. Kiedyś miałam całe kartony tych mini zabaweczek, niektóre jeszcze niedawno odnalazłam w szafie u babci. Sama idea jest fajna, jednak moje dziewczyny czekoladowe jajka odkładały i zabierały się za zabawki. Nie raz było wielkie rozczarowanie, bo w środku nie było figurki, a np. coś kilka plastików do składnia. Kiedyś sporadycznie zdarzały się rozczarowania, a teraz mam wrażenie, że ciężko trafić na coś fajnego. 

Jednak mam dla Was świetną alternatywę i w dodatku zdrową. A mianowicie kostkę z niespodzianką Porcja Dobra. Kolorowa kostka skrywa zdrowy smakołyk, zabawkę niespodziankę oraz dobrokartę. Dobrokarty jak sama nazwa wskazuje uczą dobroci, wdzięczności oraz życzliwości, a także mają wywołać uśmiech na twarzy. 
Kiedyś mocno stroniłam od wszelkich zdrowych słodyczy, wydawały mi się niesmaczne, bo przecież tak bardzo kocham czekoladę. Jednak cukrzyca ciążowa sprawiła, że musiałam przestawić się na zdrowsze słodkości i przyznam, że wcale nie są takie złe. Chciałabym również w moich córkach wyrobić nawyk wybierania zdrowszych zamienników. 

Kostki zawierają listek lub krążek, które wykonane są z 3-4 składników, bez dodatku cukru, barwników czy konserwantów. W składzie są owoce i orzechy, moim zdaniem każde dziecko polubi takie słodycze. 
W zestawach znajdziemy również kreatywne zabawki, mamy tam np. mini klocki, z których możemy ułożyć dinozaura czy skoczki, z których moje dziewczyny najbardziej się ucieszyły.

Podsumowując, jako mama dzieci w różnym wieku muszę stwierdzić, że kostki z niespodzianką są świetną formą niespodzianki zarówno dla 3 latki jak i 8 latki. Dziecko ma zachowaną formę niespodzianki, a zarazem ma możliwość spróbowania zdrowych przysmaków, a także uczy się dobrych zachowań z kart, które są dołączone do każdej kostki.


Na facebooku Porcja Dobra trwa konkurs, w którym do wygrania jest wycieczka do Energylandii lub 5 x kuferek pełen słodyczy od Porcji Dobra: KONKURS klik

Konkurs trwa do 24.06.2019


Co sądzicie o takich zdrowych kostkach dla dzieci?


5 komentarzy:

  1. Słodycze w zdrowszej wersji do tego z niespodzianką, super sprawa! ;)

    OdpowiedzUsuń
  2. super, że powstały takie słodycze, w dzieciństwie sama uwielbiałam jajka niespodzianki ale te tradycyjne

    OdpowiedzUsuń
  3. Świetna alternatywa. Ja już swoje lata mam, ale sama bym się na nie z chęcią skusiła :)

    OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © Blanka beauty&lifestyle , Blogger