"Witaj piękna Polsko" odmieniamy swoją okolicę

Na pewno każdy z nas lepiej czuje się w ładnym otoczeniu. Ładne i zadbane miejsca nie tylko uspokajają, ale również sprawiają, że chce się do nich wracać. Podobnie jest z naszymi mieszkaniami, jeżeli mam w domu czysto, to chce mi się w nim przebywać. Dodatkowo bałagan nie tylko mnie rozdrażnia, ale powoduje, że nie mogę się skupić. Mówią, że jeżeli mamy dzieci to trzeba się uzbroić w cierpliwość i zacząć sprzątać dopiero kiedy wyjadą na studia. 
Jednak ja uważam, że dzieci również można nauczyć sprzątania. U nas głównie polega to na tym, że pozbywamy się uszkodzonych zabawek i oddajemy te, którymi dziewczynki się już nie bawią. Pomogło również to, że powiedziałam, że w pokoju, w którym jest bałagan gorzej się śpi i dziewczynki ogarniają na koniec dnia swój pokój. 

Marka CIF od lat wspiera nas w sprzątaniu naszych mieszkań, a teraz wychodzi również z inicjatywą zmiany wyglądu naszych okolic. Na stronie: https://www.witajpieknapolsko.pl/ możecie zgłaszać miejsca, które wymagają renowacji. Mogą to być na przykład: budynki, osiedlowe place czy miejskie skwery. 
Akcja "Cif.Witaj, piękna Polsko" została zorganizowana po raz pierwszy w 2018 roku. Zostało odmienionych 12 miejsc, a akcja cieszyła się dużym zainteresowaniem. Odnowiono m.in. elewację kamiennicy na starym rynku w Brzezinach, zaniedbane zakątki na łódzkim osiedlu czy widokowe miejsce nad Wisłą w Grudziądzu.Polska jest pięknym krajem i moim zdaniem mocno niedocenianym. Zwiedziłam już wiele pięknych miejsc w Polsce, o których istnieniu nie miałam pojęcia, a ile jeszcze przede mną. Często uciekamy na wakacje do ciepłych krajów, jednak nie zdajemy sobie sprawy ile nasz kraj ma nam do zaoferowania. 

Zachęcam Was nie tylko do udziału w akcji, ale również przekazywaniu informacji dalej. Jeżeli chcecie przystąpić do akcji, musicie zrobić zdjęcie miejsca, które waszym zdaniem wymaga renowacji. Wejść na stronę akcji, załączyć zdjęcie i wypełnić krótki kwestionariusz. Jeżeli nasza propozycja znajdzie się w półfinale, mobilizujemy znajomych do głosowania na naszą propozycję. Warto spróbować, bo jest o co walczyć.

Co sądzicie o takich akcjach?

5 komentarzy:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © Blanka beauty&lifestyle , Blogger