Co dać w ramach podziękowania dla nauczyciela?

Jestem bardzo ciekawa co sądzicie o dawaniu drobnych prezentów dla nauczycieli. W okresie przedszkola raczej nie robiłyśmy nic takiego, bo uważałam, że nauczycielki po prostu robią swoje. Na dobrą sprawę nie dziękujemy również pani ekspedientce w sklepie, że nas obsłużyła. Uważam, że podziękowanie należy się za coś ponad to co powinno się zrobić. 
Pierwsza klasa mojej córki pokazała mi oblicze nauczyciela zupełnie inne niż do tej pory. Trafiłyśmy na panią, która uwielbia pracę z dziećmi, a do tego jest w stanie skutecznie uczyć. Moja córka obawiała się "nudy" w szkole, ale przez cały rok chętnie chodziła na zajęcia i to głównie zasługa jej pani.
Lekcje nie były typowe, pani starała się przygotować każdy temat tak, żeby zaciekawić dzieci. Robienie koktajli tematycznych, częste wyjścia w różne ciekawe miejsca czy omawianie tematów lekcji w sposób ciekawy dla dzieci, rozrywkowy, a zarazem dający dla dzieci dużo nowych doświadczeń. Pod koniec roku pani zorganizowała dla "pierwszaków" Zieloną szkołę, wszystkie dzieci wróciły zachwycone, a na dobrą sprawę większość z nich nie chciała wracać. 

Mając na względzie cały rok ciężkiej pracy i to, że dziecko jest zachwycone zajęciami uważam, że pani należą się szczególne podziękowania. Tym bardziej, że mam porównanie do tego co robią inne klasy pierwsze. Trafiła nam się naprawdę świetna pani i aż szkoda, że w czwartej klasie będą musieli się pożegnać.

Jeżeli również macie fajne panie Waszych dzieci to warto zerknąć na stronę MyGiftDNA, jestem pewna, że znajdziecie tam ciekawe inspiracje na prezent dla nauczyciela.

Planer to atrybut chyba każdego nauczyciela, ale przecież nie tylko. Sama uwielbiam planery, pozwalają mi na ogarnięcie wszystkiego. Wydaje mi się, że planer z napisem będzie świetną pamiątką dla pani. Jest w twardej oprawie, porządnie zszyty, a w środku mamy dużo miejsca na zapiski.
Z takiego zestawu sama byłabym bardzo zadowolona, piękny woreczek z monogramem skrywa naturalną herbatę oraz plasterki cytryny z żurawiną w syropie. Zestaw idealny na każdą okazję i dla każdego. Woreczek możemy również wykorzystać na wiele sposobów, a także zostawić sobie na pamiątkę. Woreczek możemy dowolnie spersonalizować. 

W kwestii kubków nie uważam, żebym miała jakikolwiek problem, za to mój mąż już uważa, że coś ze mną nie tak. Jednak co poradzić na to, że uwielbiam kubki, mam ich całą masę, a ciągle mi mało. Moja córka odziedziczyła po mnie zamiłowanie do kubków, bo w sklepach również ja ogląda jako pierwsze. O kubeczkach mówiłam już nie raz, są bardzo mocne i nie straszne. Napisy są trwałe, mam takie kubki już kilka lat i nadruki się nie ścierają. Kubek wstępuje w 3 wersjach rozmiarowych, na zdjęciach jest najmniejsza wersja. 
Jesteście zadowoleniu z nauczycieli swoich dzieci?
Jakie macie zdanie o takich upominkach?

5 komentarzy:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © Blanka beauty&lifestyle , Blogger