W krainie wzorów

Jeszcze niedawno moje pociechy były tak małe, że z radością przeglądałam sklepy z niemowlęcymi akcesoriami. Przyznam szczerze, że trochę ubolewam nad tym, że takie śliczne wzory zaczęły pojawiać się stosunkowo niedawno. Wcześniej były to typowo dziecięce motywy: misie, kaczuszki i pstrokate wzorki. Wybrać zawsze coś można było, ale tych ładnych było dość mało. 

Patrząc na wzory teraz i te, które były kiedyś widzę niezłą przepaść. Jednak może jeszcze będę miała kiedyś możliwość wybierać takie rzeczy. Na razie moje dzieciaczki powyrastały z niemowlęcych rzeczy, jedyna nadzieja tli się w pościelach, chociaż i te wolą wybierać same. ;)

Przeważnie kupuję gotowe produkty, jednak zdarzało mi się również szyć coś z materiałów. Jest teraz tak duży wybór prześlicznych wzorów, że ciężko się zdecydować na jeden. Najczęściej pojawiają się uwielbiane przez wielu monstery i flamingi, jednak przyznacie, że są urocze. ;)

W sklepie z tkaninami możemy coraz częściej spotkać specjalne siateczkowe torby na zakupy. Są idealne na owoce i warzywa. Sama mam duży problem, bo kupujemy dużo owoców i w coś je trzeba włożyć. Milion plastikowych torebeczek raczej nie wchodzi w grę, a latające luzem po taśmie owoce też średnio mi pasują. Torby siateczkowe są wielokrotnego użytku, można je z powodzeniem prać w pralce.


Korzystacie ze sklepów z materiałami czy wolicie gotowe rzeczy?
Co myślicie o eko torbach siateczkowych?

3 komentarze:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © Blanka beauty&lifestyle , Blogger